Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek ennyire türelmes?

Hogyan legyek ennyire türelmes?

Figyelt kérdés

A középiskolás éveimben járok és még nem volt komoly kapcsoltaom. De nem is értem miért kellene :/ .

Nekem elég ritkának tűnnek azok a szerelmek, amik megmaradnak a gimiből egészen a felnőtt korig. Ezért nem is nagyon próbálkozom udvarolni lányoknak, mert tudom, hogy úgysem lenne ez több pár évnél, főleg, hogy a sulimban nem azok a lányok járnak, akik után nekem térden kéne mászni...

Tudom, hogy megéri várni az igazira, de anniyra nyomasztó és fájó, hogy nincs társam.

Mivel tudnám magamat erősíteni addig, amíg nem ismerkedek meg azzal a lányyal, akivel már tényleg komolyabb vizekre evezhetünk?



2018. júl. 5. 20:17
 1/1 anonim válasza:
80%
Hat szerintem nem kellene elhatarolnod magad a fiatalkori kapcsolatoktol. Sokat lehet beloluk tanulni, es nem kell egyszer jarni csak az igazival. Ugy hogy tapasztalod meg mindazt amire kesobb szukseged lesz? Szerintem azert aki teteszik vidd el moziba. Amugy meg keress valami nagyon jo hobbit. Sportolj.
2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!