Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váltsak nögyogyászt vagy...

Váltsak nögyogyászt vagy legyek türelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlot, babát szeretnénk! Szeptemberben vettük észre hogy nyomásra mindkét cicimböl tejszerüség jön! A nödokim nem küld el vérvételre mondván hogy ez még nem jelent egyértelmü magas prolaktin szintet, legyek még türelmes de én nem vagyok! Van már egy négyéves kisfiam és másfél éve volt egy abortuszom, szoval...

Elkezdtem egy honapja gravidát szedni és méhpempöt eszek mindennap és igazábol nem vagyok ráfeszülve se a témára, max tudat alatt!

Tegnap ujra megnyomtam kiváncsiságbol és most már nem fehér inkább szintelen vizszerü jön belöle és erösen kell megnyomnom hozzá! Szerintetek ez jot jelent? Van esélyem igy mégis a mihamarabbi kistesora? Várjak még pár honapot vagy azonnal másik orvos és vérvétel szükéges?

Kérlek aki volt ilyen helyzetben mondja már el hogy mi volt hogy volt mit tett mit nem? Kicsit el vagyok keseredve, még csak 30 éves vagyok :(



2017. okt. 29. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha most augusztusban hagytad csak abba a gyógyszert akkor nem igazán értem miért vagy türelmetlen. Én várnék. A melleshez sajnos nem tudok hozzászólni, de én még szoptatom naponta 3x a 2 éves kisfiam és igy is hamar összejött a kistesó. Legyél picit türelmes szerintem.
2017. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, kicsit megnyugodtam! Bár nem tudom egy vérvétel kérésében mirossz van, föleg hogy felmerül a gyanu :(
2017. okt. 29. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

30 evesen még nem vagy lekesve semmiről...


Nekem pl 18 eves korom óta jön a tejem normál prolaktin mellett(most 25 vagyok). Nekem is volt ev elején abortuszom azt mégis terhes lettem igy is. Úgyhogy tessék megnyugodni. Ha egy ev múlva se jon össze a gyerek akkor menj orvoshoz.

2017. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igenis érdemes hormonokat nézetni, mert ez az egyik legtipikusabb tünete a prolaktin emelkedettségnek. Persze lehet, hogy normál prolaktin mellett van ez a tüneted, de lehet, hogy nem, és ez csak vérvételkel tisztázható. Amúgy meg, ha magas a prolaktin, gyógyszerrel viszonylag egyszerűen kezelhető és nem fogja akadályozni a teherbeesést, viszont, ha tényleg magas, akkor meglehet. Ez amúgy nem a kortól függ, egy hormonális eltérést ezermillió dolog okozhat. Én ragaszkodnék ahhoz, hogy adjon beutalót, vagy elmennék egy magánlaborba és megcsináltatnám ott a vizsgálatot.
2017. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*viszont, ha tényleg magas és nem kezelik (ez utóbbi kimaradt, bocs)
2017. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, igen én is azt vallom hogy jo tisztázni az ilyet minél elöbb! De jo olvasni jo hireket is! :) elmegyek másik dokihoz és kiharcolom azt a nyamvadt beutalot, legalább megnyugszom, vagy ha ugy van kapok megfelelö gyogyszert!
2017. okt. 29. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Valoban nem olyan sok idő telt el Agusztus ota,még csak pàr honap.De viszont az hogy folyik valami a melledböl az szerintem nem biztos hogy tul szerencsés.Vàlts orvost ès kèrj teljes hormonlabort mert ha nem muszàj ne teljenek ugy el a honapok hogy magas a proklaktinod ès közben ugy probàlkoztok majd feleslegesen.Inkàbb most derüljön ki mint honapok mulva.Nemis értem a dokid hogy mièrt nem tud kèrni 1 vérvètelt.
2017. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj el magan laborba nem kell ahhoz orvos. Ha Pedti vagy akkor mammut centrum lab. Ha csillagos a prolaktin dorgold a doki orra ala ha normal tartomanyban van akkor relaxalj.

Aztan minek nyomkodod a melled? Aaa leirtam es megfajdult a mellem.

15hkm

2017. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!