Keressem fel már most a dokit, vagy egy kicsit legyek még türelmes?

Figyelt kérdés

Január elején kellett volna megjönnie, de nem jött azt hittük, hogy baba.Voltam dokinál, aki megállapította, hogy egy késői peteérés miatt csúszik a menstruációm.Január 15-én voltam a vizsgálaton, akkor ultrahangon megnézett és azt mondta 2 hét múlva meg fog jönni.Tegnap előtt letelt a 2 hét...most nem tudom, hogy keressem fel ismét a dokit, hogy még mindig nem jött meg vagy várjak még.Persze tudom a doki sem egy jós, körülbelül tudja megmondani hogy mikor várható a mensi, de mennyi időt kell/illik várni?Mennyi idő után hívjam föl hogy mégsem jött meg?Nagyon szeretnénk babát, vérvételre is elküldött, de azt is csak a mensi 3. napján csinálják meg.Egyik baránőm mondta, hogy vele is előfordult ilyen hogy nem jött meg neki hónapokig és akkor a doki írt fel neki valamilyen gyógyszert, hogy megjöjjön, így el is tudták kezdeni a vizsgálatokat.Én sem szeretném húzni az időt.


Bocsánat, ha kicsit hosszúra sikeredett és kusza voltam, de azért remélem, hogy a lényeg kivehető.



2018. jan. 31. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

csinálj egy tesztet és ha negatív, akkor menj vissza hozzá, hogy még mindig nem jött meg.


Ilyenkor valóban leggyakrabban progeszteront írnak fel, ami csinál egy megvonásos vérzést.

2018. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Pont ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett,pedig reménykedtem hogy a 2 hétben összejött.😣
2018. jan. 31. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!