Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valaki, aki kilépett...

Van valaki, aki kilépett Facebookról?

Figyelt kérdés
Most azt tervezem, allitolag nagyon fekszabadito, de nem lesz igy kevesebb baratunk? Foleg, hogy nyar van es nem talalkozunk, hivni sem fognak. Jo otlet? Valaki mar csinalta?
2018. júl. 5. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
En 1 eve es 3 honapja toroltem magam, es jo dontes volt. Akivel szeretnek kapcsolatot tartani, azzal mas platformon is tudok beszelni, ugyhogy ettol nem feltem h lekopnak a baratok. ( megis milyen barat az, aki azert nem keresne, mert mar nincs fbm? :D )
2018. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Kapaszkodj meg kérdező!

33N vagyok és nincs facebookom és nem is volt. Mégis élek és barátaim is vannak.

Viberen, emailen, hangoutson tudunk pötyögni, de akármilyen hihetetlen személyesen is szoktunk beszélgetni.

2018. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Én már csak akkor nézek fel Facebookra ha valami ott megszervezett eseményre megyek és csak ott tudom jelezni, sehol máshol.

Az ismerőseimnek csak azokat az embereket hagytam meg akikkel vagy csak ott tudom tartani a kapcsolatot vagy család,közeli barátok. Tulajdonképpen senkivel nem beszélek ott, és nem is Facebookozok.

2018. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az en barataim egy kivetelevel nem nagyon szeretlek eljarni, foleg nyaron, hogy nincs is suli, nem is talalkozok senkivel se. Facebookon szoktunk beszelgetni. Egyszer mar probaltam, hogy toltsek le a whatsappot paran, de nem akartak, szoval maradtam a facebooknal. De mar ennyi volt. Ha keresnek keresnek, ha nem nem.
2018. júl. 5. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
facebookra 1 éve nem léptem fel, de a chat alkalmazást használom a mobilon.
2018. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Én is szeretném törölni magam onnan!


Meglennék nélküle...

2018. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok az arckönyvön, nem hiányzik. Az ismerősökkel találkozunk, vagy ha nem megy, e-mailben levelezünk. Jó ez így.
2018. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
En “ ravettem” par embert whatsappra, akinek nem tetszett, nem toltotte le es kesz . Ott az iphoneos uzikuldo, a gmail chat, email is.
2018. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem is regisztráltam, ilyenkor mi van? Aki fontos azzal így is tudom tartani a kapcsolatot, innentől kezdve meg totál feleslegesnek érzem.
2018. júl. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

1 éve töröltem magamat, nemrég visszaléptem rá. Totál megváltozozz negatív értelemben az Fb. Eddig sem voltam drótcsimpánz rajta, ezután sem leszek.

Az elmúlt 1 évben "Gyk-harcos" voltam.

2018. júl. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!