Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék "badbitch"?

Hogyan lehetnék "badbitch"?

Figyelt kérdés
Ugye a sorozatokban/filmekben elég sokszor van egy ilyen karakter. Nem akarok k**va lenni stb csak hogy ők annyira erősenek tűnnek stb..

2018. júl. 6. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem sorozatokból meg filmekből kéne jellemet lopnod, hanem inkább valami egyedit kialakítani magadnak.
2018. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória egyel lentebb
2018. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az igazán erős ember anélkül is erős, hogy másokon átgázolna. Önismerettel kezdd, az mindennek az alapja.
2018. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önmagad legyél,akkor fognak szeretni!A többi műélet.
2018. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég fura fogalmakat használsz...


Szerintem az erõs jellemū nõ és az ilyen “badbitch”.. hát két teljesen más fogalom, semmi közük egymáshoz.

2018. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem fõként akkor van bajom a filmbõl lopott jellemekkel, amikor nem illik az életstílusodhoz.


Pl. az ilyen “badbitch”-nek van egy életkörülménye, ami azzá teszi õt ami. Aztán ha a filmeket bújva az ilyen “anyuci pici lányai” kezdik utánozni õket, az elég nevetségesen néz ki.


Jó tudni azt önmagadból kiindulva, hogy miért akarsz rájuk hasonlítani, miért állna jól neked ilyen szerep?


Velem is volt úgy talán, hogy filmkarakterek hatással voltak rám, mert magamat láttam bennük, de nem majmolni akartam õket, egyszerūen csak azonosultam velük, volt bennünk valami közòs alapból.

2018. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!