Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék 'népszerűbb'?

Hogyan lehetnék 'népszerűbb'?

Figyelt kérdés

Az a fajta 'tini' vagyok, aki inkább visszahúzódik, nem akar a középpontban lenni, sőt kerüli.Hogyan lehetne ezen változtatni?Ezelőtt soha nem voltam olyan népszerű, hogy tudjam, hogyan lehetnék nyitottabb az emberekhez.Tudom, hogy ez egy elég hülye kérdés, de tudnátok írni témákat, dolgokat, amiket felhozhatnék egy beszélgetésnél, és nem csak ülnék és "Aha"-znék?


Hülye kérdés, de ha valaki mégis ad normális választ, annak köszönöm :D 14/f



2017. dec. 20. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Annak nincs értelme, hogy megjátszd magad. Legyél olyan amilyen és akkor megtalálod a barátaid. A népszerű emberekben általában nagyon jó a beszédkészségük, hülyülnek, de egy szintig és tudnak komolyak is lenni ha kell. Nálunk az ilyen emberek voltak azok. Akik kiemelkedően okosak és tájékozottak voltak, mint a mai történésekben és a régebbi dolgokban. Volt véleményük mindenről és tudtak róla vitatkozni (nem veszekedni). Viccesek voltak ami inkább egy adott helyzetben kiragadott egy egy szó/mondat volt. Tájékozódj arról ami a téma nálatok legyen véleményed és legyél nyitott. Sajnos ezt senki nem fogja neked megmondani, hogy legyél népszerű.
2017. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!