Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan csatlakozhatok az...

Geza6128 kérdése:

Hogyan csatlakozhatok az illuminátusokhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!

2018. júl. 7. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
😊aranyos vagy. De nem csatlakozhatsz hozzánk . Nem születtél a családunkba így a rabszolgánk vagy .
2018. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bizonyos Simon csaladbol nincsenek tagjaitok?
2018. júl. 7. 11:15
 3/10 anonim válasza:
Lol régen tudtam ennyire nevetni valamin. Valószínűleg egy totális képzavarban vagy kedves kérdező. Több szempontból: 1. Vagy létezik a rend vagy nem 2. Ha létezik is akkor is csak befolyásos emberek alkotják.... Csak úgy lehet hatalomra törni....
2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
+mivel legalább 18. Életévét be kell tölteni ezért alapból kiestél.
2018. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as és a kérdező szerintem nem tudja, mi az a illumináti.

Csatlakozni nem tudsz biztos, mivel nem lehet csatlakozni, esetleg játék szinten. Titkos társaságokban csak a konteós naívak hisznek.

Az illumináti egyébként olyan lényt jelent, aki képes emberi és robot alakban átváltozni, különleges képességre képes. De nyilván sci-fi kategória.

2018. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5ös te sem tudod az illuminátus egy rend amely később egybeolvadt a szabadkőművesek világával a kérdezőnek van valami fogalma róla hogy mi is ez de nem tudja. Neked viszont fogalmad sincs
2018. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magadtól nem tudsz csatlakozni hozzájuk. Ha a társaságukban akarnak tudni téged, akkor megkeresnek.
2018. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Élj 200 évet nézz ki 20 évesnek vállj világ nagyhatalommá és ők fognak felkeresni.

Ehez nincs más dolgod mint szakmát szerezni ami többet fizet a megélhetőségnél vállalkozóvá vállni egy monopól iparban, fejlődni és átvenni több ipart mint a nagyobb autómárkákat vagy a sony windows apple. Iszol az örök fiatalság forrásából vagy kifejleszteted a saját cryogenetikai életmeghosszabítód. Amúgy a neten fent van valami olyan infó régen olvastam ami leírja az illuminátus pontos helyét tevékenységeit és 5 évenként rendezett konklávé vagy mijét. Ha valaki nem elég tökös azt heccből megöli az első aki arra jár. Még annyira emlékszem hogy föld alatt vannak abraham lincoln a vezetőség egyik tagja. Remélem segített. Egy időben én is a téma megszállottja voltam. Én megfogattam amit írtam jobban keresek mint a megélhetőségem és megvan a monopol piac ötlet! :)

2018. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az eredeti Illuminátus rend 1783-ban feloszlott, ezért ma elég bonyolult lenne csatlakozni hozzájuk, hacsak nincs időgéped.
2018. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak ha zsidó vagy.
2018. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!