Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buli, szórakozás, ivás,...

Buli, szórakozás, ivás, kocsmasport, éjszakai élet, ezekre létezik társkereső?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 23:51
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Kocsmának hívják
2018. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a valóságnak hívják. Magyarul elmész inni, bulizni, és ismerkedsz a többiekkel.
2018. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Programpartner.hu

En ott talaltam bulitarsakat :)

2018. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem járok ilyen helyekre de szoktak lenni legalábbis plakátokon láttam: FLÖRTPARTY.

Úgy képzeld el, hogy amikor belépsz karszallagot kell választani. A piros-pl azt jelenti foglaltba kék-meg hogy szabad vagyok.

Ilyenre gondoltál? A neten keresgélni lehet ilyen helyeket (mert kocsmák, discok is hírdetnek).

De ha jól tudom van olyan, hogy szinglik éjszakája. Ott szabadon lehet ismerkedni.

2018. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan gondoltam mint amit a 3mas irt, egyuttal koszonom is.

Nincs bajom a valosaggal, csak a beosztasom nem a megszokott. Amig nekem szabad 2het, addig masoknak ugye van 2-3szabadnapjuk, az se feltetlen egymas utan.

Remelem igy ertheto, az osszes valaszt koszonom.

2018. júl. 12. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!