Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes vele foglalkozni?...

Kókuszlány kérdése:

Érdemes vele foglalkozni? Megismerkedtem (30 vagyok) egy 27 éves fiúval netes társkeresőn. Már meg volt az első randink ami elég jól sikerült mert jól éreztük magunkat.

Figyelt kérdés
Még nem volt se csók, se telefon szám elkérés. Csak megsimogatta az hátam, meg adott puszit haza kísért ennyi Úgy vettem le bejövök neki.na de nem ez a baj.Hanem hogy azóta eltelt 2 nap a telefonszámomat mg nem kérte el és a második randira még nem hívott el.Csak csevegünk gmailon. Természetesen nem szeretnék csak pötyögni.személyes ismerkedés híve vagyok az első randi után már főleg.nem tudom várjak e péntekig vagy inkább szeva- nem szeretném pazarolni az időmet és azt sem ha szórakoznának velem.

2014. szept. 23. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is legyél határozottabb. Kérdezz rá konkrétan, hogy komolyan gondolja-e?
2014. szept. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam hogy ha péntekig semmi akkor mindenképpen.Pötyögéssel nem lehet ismerkedni ..
2014. szept. 23. 05:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szeretnél találkozni és kevesebbet gépelni, vagy legalább annyit találkozni, mint amennyit gépeltek :D Kommunikáció a lényeg, a fene se tudja mit gondol a srác, máshogy nem derül ki.
2014. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

lehet hogy mert idősebb vagy nem mer megcsokolni stb

ezért próbáld meg te

mond hogy bele zugtál nagyon

és hogy kivánod, aztán huzzatok bele legyél kezdeményezőbb mint ő mert te vagy az idősebb

sajna itt most ez játszik

ha nem veszi a lapot a csokra akkor hagyd ott ennyi

ha megy a csók akkor simogasd meg közbe itt ott

a pasik nem gondolnak arra mint a nők hogy mi van ha csak egy numerára kellek neki

2014. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát remélem kiderül mi újság ha meg nem jövök be neki akkor van még másik barna kutya a világon ;)
2014. szept. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!