Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen kinézik azt, aki...

Egyetemen kinézik azt, aki nem jár bulizni? Így is ki lehet alakítani jó kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni, sem koncertekre, sem kocsmázni. Nem iszom alkoholt, nem szeretek táncolni és igazából a zenéért sem vagyok oda. Egyszer-kétszer elrángattak bulikba, mert “nem hagyhatod ki” és borzasztó volt... én nem érzem jól magam ilyen helyeken, nem tudok magammal mit kezdeni.


Ugyanakkor eddig csak bulikról, koncertekről, kocsmatúrákról hallottam, mint egyetemi programok. Mikor egy-két hallgatónál érdeklődtem a szakokról stb., akkor ők is szinte csak arról tudtak mesélni, hogy milyen jó bulik szoktak lenni. Nekem ezzel nincsen semmi bajom, mert sokan szeretik az ilyeneket, de én ezt egyáltalán nem élvezem. Viszont szeretnék barátokat, ismerősöket is szerezni, de nem tudom, hogy így milyen esélyeim vannak. Középiskolában sem közösítettek ki vagy semmi ilyesmi (nem is adtam rá okot, mert amúgy barátságos és nyitott vagyok) és azért volt egy-két osztálytársam, akivel jóban voltam, de sokaknak csak annyit jelentettem, hogy volt jegyzetem, házim, amit kölcsön lehetett kérni....


2018. júl. 12. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
simán barátkozhatsz, csak megfelelő embereket keress erre
2018. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy bulin sem vettem részt az egy év alatt amit eddig egyetemen töltöttem és ugyanúgy tudtam ismerkedni.
2018. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogalmaznék hogy kinézni nem fognak, de sok barátot szerezni is nehéz lesz. Egy átlagos gólyának ugyanis valóban főleg azon jár az esze hogy igyon meg bulizzon.
2018. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszok, nem járok buliba. Én mégis bízom abban, hogy jó lesz ősztől az egyetem, hiszen a közös érdeklődés csak összehoz majd néhány emberrel.
2018. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kolesz ba nagyon összejött, igaz nem egyetemen hanem közép suliba. 6 évig csak 4 en egy szobába, gitározrunk, programoztunk, gaming, semmi buli meg ivás stb, normális csapat. Az igaz ez nem így indult, a többiekkel később ismerkedtem me és köktöztek át mert a többi szobákba mind agyhalottak, cigók, meg drogosok voltak.
2018. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkivel tartom azóta a kapcsolatot, remélem összehozok egy saját rock bandát, így 2 tag már megvan is van.
2018. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Úgy is összehaverkodsz mindenkivel, ha ilyen nyílt vagy. Majd válogatsz;)
2018. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak ilyenek egyetemen. Én sem voltam egy buliban se, mégis megvan a kis baráti köröm. Ha barátságos és nyitott vagy, nem lesz ezzel probléma.
2018. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha SZTE-s vagy akkor lóghatunk mert ezeket én se csípem :D
2018. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Testvéreméknél a kar nagyobb része sehova nem jár bulizni.
2018. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!