Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Letegeztem 35 éves általános...

Letegeztem 35 éves általános iskolai tanáromat, de mára már igazgató lett. Ha bemegyek a suliba, akkor tegezzem vagy magázzam?

Figyelt kérdés

Én 19/F vagyok, az általános iskolai tanárnő, aki 5-8-ig tanított, 35 körül van.

Konditeremben letegeztük egymást. Aztán igazgató lett.

Ha bemegyek valamilyen papíré az iskolámba, de nem hozzá, akkor tegezhetem, ha ott összetalálkozok vele?


Mikor még sulis voltam, nem mondta, hogy később nyugodtan tegezzük. De voltak tanárok, akik mondták, hogy tegezzük őket, ha már nem oda járunk.


Mi a teendő?


2018. júl. 12. 22:38
 1/7 Todboy ***** válasza:
100%

Az iskolában nem, ő ott hivatalt visel, habár szerintem is hülyeség, de elismerem, hogy jár neki egyfajta tisztelet, előzékenység.

Max, ha másképp gondolkodik rád szól, hogy "hé itt is tegezhetsz" és ennyi.

2018. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegezz nyugodtan :)

Gondolom jo viszonyban vagy vele.

2018. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem csináltam nála balhét, jó kisfiú voltam, meg jó ellenőrzőket is írtam. Tehát nem volt gond.

4 év alatt 1x láttam, akkor a teremben.

2018. júl. 13. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
hat akkor inkabb ugy ne tegezz
2018. júl. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Milyen papírért kellene bemenned 19 évesen az általános iskoládba?
2018. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyesmi véletlenül előfordulna, inkább ne tegezd szerintem, majd úgyis mondja ,ha megteheted.
2018. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy milyen papírért?

Nem Mo.-n élek, és az itteni nyelv kötelező az iskolában. Adnak ki papírt, hogy tanultam a nyelvet, és pontot visz a magyarországi főiskolán/egyetemen, ha ott szeretnék továbbtanulni.

2018. júl. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!