Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen a főnöknő?

Miért ilyen a főnöknő?

Figyelt kérdés
Nem becsül semmire, kiabál, idegbeteg...minek vezet egy iskolát, ha nem megy neki?!

2018. júl. 7. 00:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mer hülye
2018. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hülye, de büszke is magára.
2018. júl. 7. 00:33
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy fővárosi szakközépiskola vezetője -de emberileg nem egészen alkalmas.
2018. júl. 7. 00:39
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem èrt hozzà ès fèlti az àllàsàt.

Kit hibàztat ezèrt?

Mindig a màsikat.


Az èn főnököm is pont ilyen.

Buta ès mindig màsra hàrítja a hibàit ès semmit nem tud elintèzni.

2018. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Fel tudja copni magát a megfelelő pozicióba, soha nem kellett hozzáértés meg tudás csak ismeretség és hosszú nyelv kérdése az előrejutás.Kismillió cégben és intézményben ilyenek a főnökök,ezért is rohad az egész ország.Kilépsz, aztán a másik helyen azon kapod magad hogy kétszer rosszabb..de egy próbát talán megér,hátha
2018. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mivel járultál hozzá ahhoz, hogy így viselkedjen veled?
2018. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehetséges indokok:


1. Nem kap megfelelő szexuális kielégítést

2. Amikor ő kezdte fiatalon, tanárként, vele is így viselkedtek a felsőbbek, és most ezt kompenzálja (ez tipikus jelenség mindenféle munkahelyen)

3. A kettő egyszerre

2018. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Menjetek már a beszűkült... valahová. Szerintetek a főnök csak irigy, a főnöknő meg kielégítetlen lehet. Más megoldás nincs, mindezt a kérdező két mondata alapján.


- Rossz főnököm van. Nagyon rossz nekem.

- Akkor irigy rád. Ha nő, akkor kielégítetlen


Nesze neked, Gyakori. Magatokból indultok ki, ti viselkedtek így, amikor kielégítetlenek, vagy irigyek vagytok?

2018. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8: Te érted, amit írtál? Mert én nem.
2018. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Láttam, tapasztaltam, hogy azok a kollégák, akik csak rövid időre, pl. hospitálni, gyakorlatra jöttek hozzánk, azonnal érzékelték az igazgatónő "hülyeségét".Tőlem is kérdezte egy fiatal kolléganő, hogy ez a nő normális és ti féltek tőle. Én belépésemkor még lojális voltam teljesen, később láttam, hogy nem normális szegény. A régi kollégák meg hallgatólagosan rettegnek ettől az idegbeteg embertől -volt, akit nyugdíjkorhatár előtt egy évvel alázott, kicsinált - csak mert nem volt ínyére. Ez az idős férfikolléga mondta ki az én véleményem is: hogy egy proli nőszemély, azt hiszi, hogy valami nagy cucc tényleg - borzadály. A sulit elit intézményként próbálja "vezetni", de közben meg a belső udvaron ott pusztul az elhordatlan öreg fabútorok tömkelege, a használatlan kacatok, lomok. Én kiléptem a suliból, pedig a kollégák jó fejek mind, kivéve ezt az igazgatónőt. (...) stb. Belvárosi középiskoláról van szó.
2018. júl. 7. 12:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!