Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok akik féltek megtenni...

Srácok akik féltek megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés

Mitől féltek?

Miért féltek?

Mi az ami igazán visszatart?

Igény lenne-e egy csajozós összejövetelre, "fogadásból leszólítósdi"?



#pizza #cola #sör #tescosparizsi
2018. júl. 14. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Félni igazából semmitől, viszont egy kis gátlás van, a pofára esés talán ami a legjobban közre játszik.

Néhány lány jelét sem mutatja, hogy közeledhetünk felé, pedig lehet, hogy szeretné ő is:D

Csajozós összejövetel? Nem tudom pontosan mire gondolsz, de ha tele lenne szingli lányokkal, akik párt keresnek, lehet megjelennék ott:D


Lányoknak egy kis üzenet: Ha azt akarjátok, hogy a fiú tegye az első lépést (ami manapság már tök mindegy, jól tudjuk a lányok is kezdhetnek) akkor legalább közeledjetek, írjatok neki sokszor, ha találkoztok akkor nyugodtan érj hozzá, azért az érezhető ha vonzódnak hozzád.:)


18/F

2018. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolnék: így utólag visszanézve én egy kis jégcsap hercegnő voltam, elég nehéz volt megközelíteni engem, és ez a félelmeimből eredt: mi van, ha nem vagyok elég jó a srácnak (pedig sokan udvaroltak), ha nem vagyok elég szép vagy elég okos, humoros.


Szóval a marcona ábrázat, a hűvös természet, az "érzelemmentesség" csak látszat sokszor. Merjetek bátran kezdeményezni! Az én esetemben csak keveseknek volt ehhez elég bátorsága, de nagyon örültem azoknak, akik ezt megtették.


Szerintem a fogadás agyoncsaphatja a dolog tisztaságát, hiszen abba már eleve vegyül bizonyítási vágy, nemcsak magaddal szemben, hanem azokkal szemben is, akikkel fogadsz és ez sürgetést is hoz magával. A szerelemben pedig nincs helye a játszmáknak, már ha valaki hosszú távban gondolkodik.


Én úgy látom, örök divat megdönteni a csajt majd diadalittasan odébbállni, de ezek rövidtávú győzelmek és kis örömet okoznak csak. Aki valós érzelmekre vágyik, az az igazán bátor ember, mert az fog merni sérülni is, ha úgy adódik. Ezért a sok álca, amit magunkra veszünk, mert tartunk a sérülésektől pedig nem kellene, mert azáltal tapasztal az ember, és lesz több.


Egyébként én úgy gondolom, hogy akit valóban nekünk rendelt az élet, azt előbb - utóbb úgyis elénk rakja, felesleges üldözőbe venni, de ha érkezik, fogadd.

2018. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy irracionális félelem a megaláztatástól, amit a túlagyalós kevésbé szociálódós, minden lényegtelen dologból nagy ügyet csinálós egyének kiválóan alkalmaznak


Igen igény mindenképp van az ilyenre, az egyetlen gond, hogy nagyon nehéz olyan embereket találni akik szintén túl akarnak lépni ezen a félelmen, pedig többet sokkan hatékonyabban lehet "dolgozni"

2018. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

- a visszautasítástól, a megszégyenüléstől

- mert nem szeretem a fájdalmat

- önbizalomhiány

- nem, ez nem dobna a motivációmon

2018. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szociális fóbiám van.

amikor ideges vagyok akkor nagyon dadogok, multkor 5 percbe telt kérni egy kiló kenyeret, mert uj pultos volt...

2018. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1, az elutasìtástól, attòl, hogy csak szìvatnak; 2, fèlek, hogy hülyènek nèznek. 3, az, hogz sokan már az első msp.-kben döntenek, akármennyire is ismeri/nem ismeri meg az egyènt. 4, nem.
2018. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmi félelmem nincs.


ha megmondaná vki hogy az a lány szingli akkor mennék és kifaggatnám, hogy mennyire hányja össze magát ha rám néz.


viszont, hogy én egy boldog kapcsolatba belerondítsak, na azt nem


és most lehet lehurrogni, de ne mondja senki, hogy ha annyira bejövök neki akkor nem lép ki a kapcsolatából..

2018. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána a szociális fóbiának. Kb csecsemőként az első tapasztalataimtól kezdve rettegésben élek. Hiába foglalkozom már 4 éve a szorongással, hiába tudatosítom magamban, hogy valótlanok a gondolataim, egyszerűen olyan mélyen be van épülve a személyiségembe, hogy nem tudom felülírni ezt a viselkedésmintát.
2018. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ó, most olvasom, hogy más is van szociális fóbiával 😃

Pacsi! 🤚

2018. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!