Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy Peugeot 307 tud úgy menni...

Enlil kérdése:

Egy Peugeot 307 tud úgy menni hogy nincs benne a jobb első kerék. Csak 100 métert kellene megtenni. Ha valaki beül a sofőr mögé akkor egyensúlyban marad?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 10:14
1 2
 1/19 Tomcatters ***** válasza:
100%

"A puding próbája az evés :D"

De nekem ilyet eszembe sem lenne kipróbálni !!!!

Kb 10000000% -h nem sikerülne ugy h ne erjen le a fektarcsa ...stb

2016. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Édes jó isten.
2016. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

*Dobpergés*

Ééés a hét balekja cím nyerteseeeeee, ENLIL!!!,

2016. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Rúddal vontatva talán egyensúlyban marad. Persze ez függ a vonószem helyétől is. Önerőből ne mozgasd három keréken, drágább lesz, mint mondjuk daruzni.
2016. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Saját motorjával hajtva eleve nem,mert a diferenciálmű nem engedné a hajtást a kerékre...Ha teheted, rakj előre kereket és hátra ne. Akkor talán elmegy borulás nélkül. Vagy valami krokodilemelővel kitámasztva nagyon lassan át lehet húzni-vonni ha jó a terep.


Amúgy érdekességképpen a hidrós Citroenek elmennek 3 kerékkel :D

2016. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Koaxk Ábel ***** válasza:
52%

Az a szomorú, hogy ma Magyarországon itt tartunk, hogy ilyen dolgok (elvileg) jogsival rendelkező emberek fejében megfordulnak.


Ezek után nem csodálom, hogy a nyári gumi meg a téli gumi dilemma az ilyen fantasy kategória!


Később remélem megkímélt, női tulajtól eladó kocsi lesz a bicebócából is! :)

2016. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Miért ne fordulna meg a fejében? Szerintem tök jó a kérdés! Adódhat ilyen eset ,műszaki hiba stb amikor szükség lehet ilyesfajta vontatásra és kreativításra. 100m meg igazán nem nagy táv.


Ja tudom, mindenki iszonyat nagy burzsuj idehaza ,aki trélert hív ki ezért a 100 m-ért is és csengeti a 10 ezreket neki.

2016. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Miért ne fordulna meg a fejében? Szerintem tök jó a kérdés!"


úristen, remélem te nem vezetsz...

2016. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Rettegj,mert igen sokat vezetek :D ne legyél már ennyire majrés, én kifejezetten szeretem az ilyen kihívásokat mint amit a kérdező felvet.
2016. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tomcatters ***** válasza:

Van ilyen kerekes emelő... azzal ellehet tolni 100m ,na de hogy a sajat laban .... no comment :) Nagy eséllyel tovabbi 50-100 ezer ft tétel lenne pluszba, es el se jutnal odaig

"Ha megcsinaljatok ,rakjatok fel youtubra XDDDDD

2016. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!