Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a férfiaknak kell...

Miért a férfiaknak kell megtenni mimdig az első lépést?

Figyelt kérdés
Ez miért van ez így/ melyik kulturkőrből jön?
2017. máj. 26. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
A mienkből.:)
2017. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért van így, mert régen a nőknek nem voltak jogaik, ezért nem tehettek első lépést.
2017. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tette meg Éva az első lépést, (megkínálta Ádámot a tiltott gyümölccsel) nézd meg, mi lett belőle (kiűzetés a Paradicsomból) :D


csak irónia volt, nem vagyok hímsoviniszta

2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

nem "kell" feltétlen.

sőt nagyon is kezdeményezőek a nők.

csak a csajok általában nem egyértelmű jelekkel,vagy szavakkal nyitnak.

az ilyen jelekre meg a rutintalan férfiak vakok.

2017. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

jól írja az előző

igazából soha nem a férfiak kezdeményeznek, csupán tudattalanul reagálnak a nő által küldött metakommunikációs jelzésekre, amik olyanok, mint egy zöld közlekedési lámpa...

ha egy férfi anélkül kezdeményez, hogy kapott volna ilyen jelzést a nőtől, általában kosarat kap

2017. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Ezt a kérdést csak ebben a 21. századi beteg világban tehetik fel.

Ez egyszerűen ösztönből jön, ez van ha lehet úgy mondani 'beléjük kódolva'. Csak manapság már eléggé gyökértelen, ezáltal valóságtól elrugaszkodott lett az emberiség, felborultak a szerepek. Ez a férfiak dolga, szerepe a világban. :) Amúgy (szinte) minden kultúrának a mítoszaiban, teremtéstörténetében megtalálod.

2017. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%

ez sem igaz feltétlen 5ös.

mert ha játszmával legyőzöd az összes logikai ellenvetését,akkor nincs mit tennie,mint "behódolnia".

és ennek az elérésért kapsz aztán zöld lámpát.

tehát egy ilyen esetben úgy mész oda,hogy a nő nem is látott,te választottad ki és 5-10 perc beszélgetés alatt legyőzöd,túljársz az eszén ,leszereled a kifogásait és megkapod a zöld lámpát.

2017. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!

Nőként azt tapasztaltam, hogy ahogy a 4. írja, a férfiak rosszabbul kommunikálnak. És akkor ha kölcsönös vonzást érzek én vagy egy nőtársam, de a férfi nem lép, és nem lép, és nem lép, és a nő úgy gondolja, na, átsegítem ezen a küszöbön, ha egyszer szemmel láthatóan rosszabb szociális készségű, és kezdeményezek, akkor a férfi hátradől, hogy erőfeszítés nélkül megoldódott a helyzet. Csakhogy ha a párkapcsolat igénye sem volt rá olyan hatással, hogy behozza a kommunikációs, szociális készségbeli lemaradottságát, akkor most már semmi nincs, ami erre késztetné. És bizony a későbbiekben ugyanolyan mafla marad, ami miatt más dolgokban, más élethelyzetekben sem lesz se társ, se megfelelő partner.

Szóval ez az utolsó küszöb, amikor a férfi még fejlődésre van kényszerítve, és ha ezt a tanulási folyamatot még ekkora késztetés mellett is kihagyja, még ekkor is megúszósra megy, akkor megette a fene.

2017. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7: Azt hiszem, a kérdező, a 5. és én is az első lépés alatt azt értjük, amikor a férfi megkéri a nőt, hogy legyen a barátnője/felesége.
2017. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Miért kellene? Eddigi életem során jó, ha 2 pasi mert közeledni. És ezt mondják a barátnőim is.
2017. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!