Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha eddig túl...

Mit csináljak, ha eddig túl nyomulós voltam és nem vettem észre magamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összehaverkodtam egy csajjal meg pár sráccal és annyira erőszakosan nyomultam és tapadtam, hogy szinte már utálnak. Mind alig akarnak visszaírni. Együtt ittunk múltkor és az alkohol ezeket csak felerősítette és elviselhetetlen voltam... Az egyik srác hívta fel rá a figyelmemet, hogy milyen vagyok/voltam... Elgondolkoztam ezeken és mindenképpen változtatni AKAROK ezen és a véleményükön. A csaj már pl. alig akar visszaírni, de bocsánatot kértem tőle és többet nem írtam. Szerintetek, hogyan tudnék ezen változtatni, és a véleményükön?

2018. júl. 15. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítanod kell nekik, hogy megváltoztál, és beszélni kell velük,hogy szeretnéd visszanyerni a bizalmukat.
2018. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálom menteni a menthetőt, de nem nyomulással ezt is... Egyenlőre bocsánatot kértem tőlük, de most nem fogok egy pár napig írni, hagy heverje ki mindenki és hagy csillapodjanak a dolgok...
2018. júl. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!