Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik beszólnak valakinek egy...

Akik beszólnak valakinek egy társaságban hogy milyen csöndes, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Vagy van itt olyan aki szóvá szokta tenni más emberek szótlanságát?
2018. júl. 18. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A beszólogatás mindig a belső diszharmónia kivetítése a másikra. Én nem teszek ilyesmit szóvá, hiszen nem árt vele nekem.
2018. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha, de én már nem egyszer hallottam, hogy összesúgtak a hátam mögött értetlenül, hogy mégis mi a fenéért vagyok ilyen csöndes.
2018. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem beszóltak hogy "te vagy a tökéletes vendég, nem beszélsz sokat és nem is iszol sokat haha"

Ott hirtelen válaszolni sem tudtam annyira meglepődtem, elég rosszul is esett.

2018. júl. 18. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
K*csög egy dolog, én is szótlan vagyok általában, csak akkor beszélek ha olyan emberekkel vagyok körülvéve akiket igazán szeretek. Nekem is rosszul esne ha beszólnának emiatt, hiszen mi se szólunk be ezeknek hogy de g*ci sokat beszéltek feleslegesen.
2018. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk a másik oldalról is meg lehet azért közelíteni a szituációt; hogy érezze jól magát egy baráti csapat, ha az egyik tag látványosan feszélyezve érzi magát általuk és nem élvezi a társaságukat? Miért van akkor ott? Kényszeríti valaki? Ez így senkinek se jó, buligyilkosság.

Persze ilyenkor nem odaszúrni kell, attól csak még kellemetlenebb lesz a hangulat, inkább érdeklődni felőle aktuális témákban, megpróbálni elérni, hogy megnyíljon kicsit, éreztetni vele, hogy számítunk rá a társaságban és egyenrangú tagja a csoportnak. Viszont akik nem rendelkeznek ennyi empátiával, azoknál megértem a csöndesség szóvá tevését, tud zavaró lenni.

2018. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem általában nem beszólási célzatatl szoktak ilyet mondani, hanem azért, mert szeretné az illető, ha kezdeményezőbb lennék (vagy szórakoztassam őt).

Általában egy piameghívás követi a dolgot 😁🍻

2018. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tehát beszólnak neked meg még a piájukat is te fizeted?
2018. júl. 18. 17:37
 8/10 anonim válasza:
Nekem is szokták mondani. Na és? Igazuk van. Nem szívesen hűtöm a belem. Ha van valami mondandóm azt elmondom, egyébiránt inkább szemlélődök.
2018. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így kell értelmezni: "Én egy lelki vérszívó vagyok, és most idejöttem hozzád, mert te olyan kis védtelennek tűnsz, és érdeklődni szeretnék, hogy élősködhetek rajtad egy kicsit?"
2018. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig úgy kell értelmezni, hogy nem a legrosszabbat feltételezzük mindenkiről, aki jól merészeli érezni magát a barátaival. A haver nyilván a csendest hívja meg az italra, hogy feloldódjon, nem meghívatja magát! Csak szerettek elvakultan ítélkezni és gyűlölködni ahelyett, hogy olvasnátok a sorok között.
2018. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!