Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miről lehet szó?

Manócska777 kérdése:

Szerintetek miről lehet szó?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két nap során (talán véletlen), ekkor volt egy nézeteltérésem a volt férjemmel, Kb 200-an jelöltek be ismerősnek a F.B-on. Azonkívül sokan ismeretlenül megkeresnek mindenféle kérésekkel, kérdésekkel. Nem vagyok paranoid, de a véletlenekben sem hiszek. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.
2018. júl. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet feltöltött rólad meztelen képeket valami fórumra.
2018. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű kérésekkel keresnek meg? Azért az sem mindegy.
2018. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudunk építő jellegűt válaszolni, ha nem mondasz valami konkrétat. Mivel keresnek meg? Mégis milyen féle emberek jelölnek? Ebből nyilván sok mindent le lehetne szűrni.
2018. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a meztelen foto jó ötlet lett volna. De hölgyek is bejelöltek. A kérdések szakmai jellegűek, edző vagyok és életmódtanácsadó.Nők részéről. Illetve volt kérés pld anyagi segítségkérés egy nő részéről. Pasik részéről ismerkedési szándék.Mintha hirtelen valami miatt nagyon népszerű lennék.
2018. júl. 19. 23:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs összefüggés, nő,férfi, orvos, asztalos, edző, van, hogy van 68 közös ismerős, van, hogy egy sincs.Mintha nagyon láthatóvá váltam volna.
2018. júl. 19. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!