Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy csináljak/ miröl csinálja...

Hogy csináljak/ miröl csináljak képet instára hogy érdekelje vagy tetszen az embereknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék belevinni egykis vintage hangulatot vagy tumblr hangulatot. Iphone6-os telefonom van tehát lehet szép minőségü képet készíteni

2016. jún. 24. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
ha csinos lány vagy, akkor a fehérneműidről miközben azokat viseled
2016. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azt nem tudom megérteni, hogy miért akarnak híressé válni az emberek interneten keresztül.

Lehet, hogy nem ez a célod, de a legtöbb ilyen.

Amúgy szerintem valami egyedi dologról, amit másnak még ninc kitéve, nem látták.

Szóval, ha önmagadat is mutatod, vagy pl egy tájról, tóról, nem tudom, valamit ami vonzónak tesz egy ember, és mikor ránéz arra a képre, megáll rajta a szeme, és megtetszik neki.

Szóval valahogy így tudnám elképzelni.

2016. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Rakd ki jól a melleid, meg fényképezkedj a drága autóval amit apától/barátodtól kaptál ajándékba, ugyan ez ékszerrel, luiz puttony táskával, egzotikus nyaralással. Tuti befutó.
2016. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Az agyadról kellene képet csinálnod, de úgy tűnik ez a 22-es csapdája lesz számodra :S


23F

2016. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Amennyiben lány vagy: csöcs, segg, ájfóny. Az értelmed úgyis ezen a szinten állhat.
2016. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az én értelmem? Honnan tudod hogy milyen szinten vagyok? Mellem, seggem nincs ha lenne se mutogatnám. Iphonem van és legalább 4 évig még ez lesz a telefonom. Apám nem olyan gazdag ember hogy kicsi lányának legyen sportkocsija. Szóval ezúttal is köszönöm a válaszokat és köszönöm hogy örömlánynak néztek!
2016. jún. 24. 15:37
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Apám nem olyan gazdag ember hogy kicsi lányának legyen sportkocsija."


Csak Iphone 6-osra tellett.

2016. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki a sikerélményét Insta követők számában szeretné mérni, számomra nem túl értelmes egyed az.


Örömlánynak pedig senki nem nézett, de valljuk be, a mai tinik másra a mutatott példa alapján nem képesek.

2016. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megtisztelő lenne ha nem hasonlítanátok a többi tinihez! Semmi baj nem vagyok sértődős! És az Iphone6-ot ballagásomra kaptam az előző telefonomat is 3 évig használtam. Szerettem volna egy minőségi telefont és mint mondtam nem áll szándékomban lecserélni jó pár évig!
2016. jún. 24. 18:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Akinek jól megy. Én max álmodozhatok Iphone-ról és talán nem is vagyok vele egyedül.
2016. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!