Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FACEBOOK szakértők! Ha nem...

FACEBOOK szakértők! Ha nem akarom hogy a szüleim és rokonok lássák a barátaim ill hogy kik vannak nekem felvéve megoldható valahogy? Ill az hogy senki ne lássa hány ismerősöm van, pontosabban hogy kik azok?

Figyelt kérdés
Meg még az hogy ha kiteszek valamit akkor a hozzászólásokat a szülők se lássák? vagy ennyire nem lehet korlátozni a dolgokat? Azt mégsem tehetem meg hogy törlöm a rokonokat, szülőket.... ill két fiókot sem akarok egyszerre.

2015. dec. 28. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt be lehet állítani, hogy ne lássák, hogy kik az ismerőseid. :)

Adatlapodra rámész -> Ismerősök -> Jobb oldalt ceruzára rákatt -> Adatvédelmi beállítások.

De most megnéztem és a többit is be lehet.

Beállítások -> Idővonal és megjelölés -> "Ki láthatja az idővonalamon lévő dolgokat?" fülnél rákatt módosítás -> Egyéni, és ott be lehet állítani, hogy mondjuk ki lássa, vagy ki NE lássa, és oda berakhatod a szüleid, rokonaid. Remélem tudtam segíteni. Szólj, ha valamit nem értesz. :)

2015. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ismerőseid listáját beállíthatod közvetlen az ismerősöknél, hogy ha azt akarod hogy senki ne lássa, csak te.

Azt, hogy hozzászólások stb., nem tudod korlátozni, hogy ne lássák, a teljes posztot tudod elrejteni azok elől, akik elöl szeretnéd. Meg van adva, kiknek írsz ki valami (Nyilvános, Ismerősök, vagy Csak én), itt a negyedik opció az Egyedi. Itt tudod beállítani, csak be kell írni a neveket, akik elöl elrejted a posztot

2015. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod a korábbi válaszolók által írtakon kívül azt is, hogy csoportokba pakolászod az ismerőseidet és utána be tudod állítani, hogy melyik csoport lásson vagy ne lásson valamit. Ez adott esetben egyszerűbb lehet, mint minden egyes alkalommal személyenként beállítani, hogy kik ne lássák.
2015. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!