Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18 éves még nem volt pasija?

Mumus56 kérdése:

18 éves még nem volt pasija?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire fura vagy szokatlan ha egy 18 évesnek még nem volt pasija és még szűz, kérlek csak értelmes válaszokat

2018. júl. 21. 08:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Nem kell szerintem ezt cikinek érezni.

Ha nem találtál még olyan srácot akit szeretnél stb akkor ezt nem kell erőltetni.

Vannak a mai tipikus kislányok,akik 11-15 évesen összefekszenek mindenféle menő sráccal,de hidd el nem veszítesz annyit belőle.

Szerintem csak maradj türelmes.

Én 17 vagyok és most lett először párom. Viszont ő tényleg komoly és megbízunk egymásban stb.

Szóval nyugi,majd eljön az idő. Ha meg eljön,akkor ne fél lépni.

Ha gondolod írhatsz üzit.

17/L

2018. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%

Honnan tudjam, hogy volt-e pasija? Fiúról vagy lányról van szó?

Ha fiúról, akkor természetes, hogy nem volt neki pasija. Ha lányról, akkor egyelőre elemgy, hogy még nem volt senkije.

2018. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Ez lenne a normális, hiszen eddig a sulira koncentrált az illető - gondolom.
2018. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne fura?😂

Ha fontos az iskola,család+ingázás,nana hogy nincs se idő/energia "pasira".

~20 évesen ismertem meg első " pasim",munkahelyen,2év után 'én kezdeményeztem',13 éve élettársi kapcsolatba vagyunk.

(Öh,igen,és ő volt az első a szex terén is)

2018. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ma már szokatlan és ritka.
2018. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura,18 vagyok, szóval rengeteg velünk egyidőst ismerek, és kb a 30-nak nem volt eddig senkije (az én ismerőseim között.)
2018. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Közel átlagosnak mondanám még. Oké, hogy van egy 20-30%-nyi ri.bancréteg, akik ilyenkor már a megszámlálhatatlan szexuális kapcsolatnál tartanak, de a többség azért még mindig a komoly kapcsolatot keresi elsőnek. 18 éves korban persze már többségnek megvolt az első komolyabb kapcsolata. De ettől én még inkább átlagosnak mondanám az ő helyzetét. 19 éves szüzként már nagyon kezdene kicsúszni, 20 évesen pedig már késeinek mondanám, de még akkor sem maradt le semmiről 🙂
2018. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi most majd üzen úgyis 15 pancser hogy barátkozna, ergo megdugna.
2018. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem se volt, de azért mert nagyon szigorúaj voltakna szüleim
2018. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinek a magánügye. Szerintem inkább az a gáz, ha valaki ezen lovagol, hogy kinek hány évesen kije-mije volt már. Mindenki akkor pasizik/nőzik be normális esetben, amikor arra megfelelő az időpont, ha 20 évesen, akkor 20 évesen. És?


Inkább azzal van a probléma, amikor 14 éves kislányok elkezdenek ribik lenni csak azért, hogy bizonyítsanak a környezetüknek, aztán pár év múlva ujjal mutogatnak a 18 éves osztálytársukra, hogy ez még szűz... Ez a leggyerekesebb viselkedés.

2018. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!