Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 7eve tortent 9 eves voltam es...

7eve tortent 9 eves voltam es senkinek nem mertem elmondani mert féltem h nem hisznek nekem es h ezek utan senki nem akar majd velem szoba allni. A nagymam "pasija" megerőszakolt hogyan tudnam feldolgozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Tehetsz feljelentést a rendőrségen, és a Családsegítőhöz fordulhatsz, meg a háziorvoshoz, iskolapszichológushoz, szakrendelői pszichológushoz. És a családtagjaidhoz.

Még a nane.hu-n lévő számon is érdeklődj!

2015. dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyi ev utan fel jelenteni? Raadasul bizonyítékok sincs... a pszichológusokat nem szeretem es ugysem tudnam ezt elmondani de azert koszi:)
2015. dec. 25. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, azt, hiszem, most úgy van, hogy az elévülési idő akkor kezdődik, amikor betöltöd a 18. életévedet. Mert az ítélőképesség és az érdekérvényesítő képesség még gyerekkorban nem elég ennek a kezeléséhez.

De az is lehet, hogy az elévülési ideje ennek a bűncselekménynek több, mint 9 év.

Utána kell kérdezni.

2015. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!