Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szerettek a lányokban fiuk?

Mit szerettek a lányokban fiuk?

Figyelt kérdés
Én most arra gondolok kisebb vonáyok pl; fel veszi az inged ,vagy h szemüveges ,pár kis apróságot ,vagy hogy aranyosakat mond! (Remélem érthetően írtam le)

2018. júl. 22. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Például gondoskodó, anyáskodó jellem. Meg amúgy szerintem tényleg szexi tud lenni, ha egy lány férfiinget/férfipólót visel, pláne ha kicsit bő méretűek rá :D
2018. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy ki tudják fejezni amit éreznek. Bennem ez nincs meg.
2018. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hangjukat, a humánus hozzáállásukat a másikhoz.
2018. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nőként viselkednek, kedvesek, szerethetőek és nem ilyen undorító feministák
2018. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy öltözködni tudnak. Nagyon ügyesek, és nagyon jó ruháik vannak. Férfiként nagyon számít a külső a lányokban, nagyon meg tud fogni valaki. Egy csinos, sokat sejtető, de semmit sem mutató ruha nagyon vonzó tud lenni, és sokat enged a képzeletnek. Beindít, és ez ad erőt, hogy mindenféle gátlás-szorongás ellenére menjek előre, és ismerjem meg őt, a kiszemeltemet.


Sajnos kevesen vannak így. Sok ribinek kinn a pichája, nem látni az arcát a vakolat alatt.. 😃

2018. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A finom stabilitást látni az arcukon, a megjelenésükön, és ezzel az érzéssel keveredve az öntudatuk (ego) látható egy alázatos mosoly. Amikor a finom hajukat oldalra teszik, és a finom illatuk megcsap, vagy amikor az apró részletekre figyelve (öltözködés, autó, karkötő passzol) látható, hogy nem ez az élete értelme, csak "jött" a szép iránti vágyuk.


Az alázat, a finomság, a precízség, a határozottság a legszexibb tulajdonság számomra egy nőben.

27f

2018. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos minden kapcsolatom után egyre kevesebbet.

Viszont ha külsőre gondolsz akkor hosszú hajjal (igazán hosszúval) engem meg lehet nyerni. Emellett a jó humorral. Nem csak ha bután és eröltetetten nevet mások viccein, hanem ha ő mond jókat.

Emgem az anyáskodó lányok pont taszítanak. De ahogy egy korábbi válaszoló is írta a "sokat sejtető de semmit se mutató" ruhák sokkal szexibbek mint amikor minden ki van téve. Főleg ha elegáns vagy sportos.

2018. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sok szép dolog van a világon, de egy ŐSZINTE női mosoly, vagy nevetés überel mindent. Persze ha te váltod ki. És most nem csak a barátnő, feleség, kiszemelt lány, hanem akár egy idegené is.
2018. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!