Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a külsőségeket nézik a...

Miért a külsőségeket nézik a lányokban a fiúk? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Az osztályomba csak idegesítő, pálcikavékony lányok járnak, a fiúk csak is az ő társaságukat keresik, én meg semleges vagyok nekik, mintha csak egy zümmögő légy lennék, azt se tudják hogy létezem. Azok a lányok, akikért ők mind odavannak mind egytől egyik gonoszok, van aki a másik háta mögött "intézkedik", de van aki nyíltan utálatoskodik. Én meg csendes vagyok, nem igazán szeretem megsérteni az emberek, mert egyből bűntudatom lesz. Engem mégse szeret senki, mint mondtam, azt se tudják, hogy létezem.

Azt szeretném tudni, ez miért van így. Miért a szépség után mennek, amikor elviselhetetlenek azok a lányok? És engem miért nem vesznek tudomásul, amikor nem vagyok egy címlapmodell,hanem egy kicsit gömbölyűbb, nem öltözködöm kihívóan... mégis igyekszem mindenkivel kedves lenni, közös témát keresni, segíteni ha bajban van.

Miért van ez így?



2015. jún. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nos sajnos a fiúk zöme ilyen. Őket a szép lányok érdeklik 70%-ban. (olvastam, onnan tudom) Igaz mindig vannak érettebbek.

De a férfiak már nem így keresnek partnert. Meg fogod találni az igazit, hidd el! Csak fiatalon lesz nehéz, ha próbálkozol, de azért szerintem megéri.

2015. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh, sajnálom, hogy így érzel, nagyon rossz lehet. Sajnos a fiatalok legnagyobb része felszínes, de az idősebb emberek közt is vannak nagyon sokan akik így gondolkodnak. Ne bánkódj, és ne érezd azt, hogy ők szebbek lennének Nálad, mert nem így van.


Azért van így mert az emberek értékrendje nagyon (rossz irányba) megváltozott, és a válási statisztikában, vagy ha csak körülnézel, hogy meddig tart egy kapcsolat, láthatod, hogy a vékony lányok ,,szépsége" milyen hamar elveszik...


Légy önmagad és járj nyitott szemmel, ha szembejön életed párja. Rengeteg türelem kell hozzá, és nem szabad feladni, van aki 30-40 évesen talál rá a szerelmére :) Persze nem kell mindenkit kerülni akiben valami nem tetszik... csak tedd azt ami boldoggá tesz, és kerüld azokat a személyeket akik mellett nem vagy az. :)


Sok szerencsét, sikert és szebb napokat :)

18/f

2015. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Egy újabb lány, aki a fiúkat hibáztatja, ahelyett, hogy lefogyna.

A vékony lányok sem mind gonoszak, sőt.

2015. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz lánnyal nem jönnék össze, vagy hamar véget vetnék a kapcsolatnak, ha azt érezném, hogy nem változik. Fontos, hogy egy lány kedves, aranyos legyen. De őszintén szólva csúnya lányt sem tudnék őszintén szeretni. Azt is bevallom, hogy lehet, hogy egy lány duci, de szép (egyesek szemében), de sajnos ilyen lányokkal sem tudnék őszinte, szerető, boldog párkapcsolatban maradni. Attól még sokaknak bejönnek a "husisabb" lányok, ők meg a vékonyat nem szeretik. (Általában az erősebb, testesebb fiúk választanak duci barátnőt.) Úgyhogy nem kell elkeseredni.
2015. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért a külsőségeket nézik a fiúkban a lányok? (Tisztelet a nem létező kivételnek)
2015. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
En fiukent erzem magam hasonloan mint te. A mai lanyok rendszerint a bekepzelt, bunko de meno sracokat keresik akik mindig a legujabb trend szerint oltozkodnek es aki mar egy kicsit is elter ettol azt mar meg se latjak. En is azt mondom persze hogy vannak kivetelek, de nagyon ritka. :/ 18/f
2015. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanazért, amiért a lányok is azt nézik, hogy milyen izmos egy fiú.
2015. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ajjaj, rosszul tetted fel a kérdést, már jött is 2 reakció rá...
2015. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!