Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakivel megismerkedtek...

Ha valakivel megismerkedtek utazás, nyaralás, kirándulás alkalmával miért van az, hogy el se búcsúztok normálisan?

Figyelt kérdés
Egy néhány napos összejövetel alkalmával hárman voltunk elszállásolva egy kollégiumi szobában.Az egyik személy egy nappal előbb ment el és reggel mikor felebredt befordult a fal felé ameddig el nem mentem.Pedig minden reggel időben kelt,reggelizett aznap meg tízkor kellett kipakolni én meg kilebc előtt mentem el.Mivel a fal felé volt fordulva,feltételeztem alszik csak kimenten, nagyot is hall így egy reggeli kérdésemet se hallotta meg,mert nem kivette a hallókészüléket.El se tudtunk köszönni pedig úgyérzem jól elbeszélgettünk.Ti tapasztaltatok már ilyet?Valakivel látszólag jól elvagytok utána meg minden sablonos?
2018. júl. 24. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam ilyet. De itt sem lettem volna muja és elköszöntem volna tőle ha azt hiszem hogy alszik ha nem.

Ha aludt volna es felkel és azt latja nem vagyok ott azt gondolhatna hogy bunko vagyok...

Ha azert fordult el mert leszar, ő a bunko de az engem nem erint, es ha elkoszonok tole szerintem en vagyok a jofej es nem ő. Innen nezve nem ertem mi a kerdes?

2018. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk éppen felkelthetted volna és akkor nincs ez.


Amúgy magát a jelenséget én folyamatosan tapasztalom. Mikor voltam 1-2 hetes táborokban egyetem alatt, akkor volt akivel egész estét átbeszéltünk jókedvűen, sörözgetve, majd másnaptól szinte 2 szót nem váltottunk az illető hozzám sem szólt.


Olyan is volt (csaj) aki néha odajött, beszélgetést kezdeményezett, érdeklődött. Majd ha fordítva próbálkoztam, vagy akár csak köszöntem neki akkor szinte száj húzva ment tovább.


Vagy megismertem valakit akivel egész jól elhaverkodtunk, szintén táborban. Mondta hogy jelöljem Facebookon. Aztán nem jelölt vissza, de mindenki mást meg igen...


Vagy ha már jelölés, akkor szinte mindenki alapból megkeres mindenkit az ilyenek után, engem meg sokszor még az sem jelöl vissza akivel látszólag jól elvoltunk, kereste a társaságom.


Én ezért vagyok inkább egyedül, mert mindig a másik kezdeményez, majd egyszer csak hátat fordít.

2018. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: nem akartam felkelteni.Ébren volt amikor én is,bementem a fürdőbe,készülődtem,ő közben befeléfordult meg se mozdult.A másik szobatárs reggel korán ment el ébren voltam így mielőtt elment volna kellemes utat kívántam neki kezet fogtunk váltottunk néhány szót.Így tőle sikerült elbúcsúzni.

Ez a hátat fordítós dolog nekem is ismerős és sokszor ezt úgy teszik ezek a személyek,hogy semmi rosszat nem mondtam nekik.Lehet úgy érzik túl barátkozóak voltak és visszaakarnak venni belőle.

2018. júl. 25. 07:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégse voltatok el olyan jól, ahogy te feltételezted, csak nem akart bunkó lenni. De azt is írtad, hogy nagyot hall.

Bármi lehet.

Nekem volt olyan buszos utazásom, hogy hozzám csapódtak mások a szabad program idejére, akik egyébként nem voltak jó társaság, de most hogy a fenébe mondjam, hogy ne jöjjenek? Úgysem találkozunk utána többet. Annyi előnye volt a dolognak, hogy legalább nem tévedtek el, mert én elég jól tudok tájékozódni, ezek meg olyanok voltak, akik nem, és így, hogy hozzám csatlakoztak, nem kellett rájuk várnia az egész busznak, így időben tudtunk elindulni hazafelé.

2018. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: igen, lehetséges.Mivel együtt voltunk elszállásolva,voltak közös programok így beszélgettünk.Lehet nem volt más választási lehetőség így egyeseknek jó az aki éppen kéznél van.Meg mivel töltsd ki a szobában az üres perceket ha nem azzal,hogy beszélgetsz a másikkal.Ha meg mindketten társasággal lettünk volna lehetséges figyelembe se vettük volna a másikat.
2018. júl. 26. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem szeretnek bucsuzkodni,nem egy szerelmes filmre gondolok. Előfordulhat,hogy nem tudja hogyan kezelje a szitut,fél hogy zavarba jön és inkább arra várhatott,mielőtt elmész "felébreszted" és elbúcsuztok,talán arra is számított titokban,hogy mondod neki szeretnéd tovább tartani a kapcsolatot,ezért is lehetett zavarban mert ő ezt nem merte szóbahozni! Keress rá és próbálj vele beszélni a közösségi oldal valamelyikén.
nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!