Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen programotok van nyárra?...

Milyen programotok van nyárra? :-)

Figyelt kérdés

Nekem nem túl sok van...

Csoportosítva csak annyi, hogy okosodjam, hogy lefogyjak, és hogy a barátőmmel sokfelé elmenjünk kirándulni, biciklizni, sétálni. Sok könyvet szeretnék elolvasni, és bele szeretnék vágni a spanyol nyelvbe itthon, magamtól. Ha minden jól megy, akkor talán szülinapomra, májusban kapok egy gitárt, de ez még olyan 20%-osan se' sanszos :-DD Fogynom szerencsére nem sokat kell, csak olyan 5 kg-t, arra pedig azt eszeltem ki, hogy kijárok majd futni, és itthon tornázok Rubint Rékára. A barátnőzés pedig... nem nagy dolgokra kell gondolni, tényleg csak annyira, hogy ne üljek mindig itthon, mint tavaly nyár elején. :)


Várom a Ti ötleteiteket, és programjaitokat is, kíváncsi vagyok, hogy mit fogtok csinálni :)


Köszi!

16/L



2013. ápr. 21. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam előre tervezni, amihez épp kedvem lesz, az lesz a program. 21n
2013. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni mindenkinek mindenben. Ha valamelyik ismerősünk lakást fest, akkor abban... vagy kerti munkákban, vagy gyerekekre vigyázni, stb... Segítésre mindig adódik lehetőség.
2013. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel kimehetek egy hónapra nyelvet tanulni Németországba - nagyon reménykedem benne, örök élménnyé lenne.

Ezenkívül a maradék időben az angol nyelvvizsgára fogok készülni, jó lenne a közép és felsőfok között elhelyezkedő szintemből stabil felsőfokot csinálni 2014 áprilisára. Azért még se kockáztathatok 30 ezer forintot.

Mindennap megfogok nézni két angol filmet, a szótáramat pedig viszem magammal mindenhova, és a többi, rengeteg mindent mindent kitaláltam még.

Szeretnék többet futni egyhuzamban, ugyanis eddig csak 35-40 percig bírom megállás nélkül, szeretném ezt felfejleszteni minimum egy órára.

Átszeretnék térni a teljes vegán életmódra, húst és tojást már szeptember óta nem ettem, de tej nélkül nem bírom ki, ugyanis megrögzött kávéfüggő vagyok. De nyáron, mivel remélhetőleg kevésbé lesz stresszes az életem, így le fogok tudni szokni a koffeinről.

Lefogyni 40 kilóra, zavar, hogy 45 vagyok, talán nem kéne napi több kiló almát megennem, veszélyes méreteket öltött a gyümölcs és répa függőségem.

Művelődni, rengeteget, olvasni, hirtelen annyira sok volt nekem ez a kilencedik osztály, hogy a tanulás mellett nem maradt időm olvasni, amiért mélységesen szégyellem magam, lelki szegény lettem. Persze színházban rengetegszer voltam, és talán már láttam mindent amit csak lehet, de ezzel nagyrészt csak élményekkel lettem több. Már csak a Macskák maradt, amit még nyáron feltétlenül meg fogok nézni, ha lesz rá alkalmam. Ezenkívül írni fogok heti hétszer Budapest minden színházának, hogy játsszák újra, 10 év után az Evitát, mert imádom.

Tovább fejleszteni a tíz ujjas vakírásomat. Már megy, de nem annyira gyorsan, 900 karakter per tíz perc, ezt mindenképpen a fénysebességet megszégyenítő szintre szeretném fejleszteni.

Szebben fogalmazni, élvezhetőbben írni. Rengeteg szinonimát ismerek, de még sem használom őket, fogalmam sincs miért, nincs nagy írói tehetségem. Szó szerint visszafejlődtem az elmúlt egy évben, annyira keveset olvastam.

Azt hiszem ennyi.:]ú

15/L

2013. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dolgozni szeretnék,mert szeptembertől tanfolyamra megyek és kell rá a pénz.Kutyasuli hétvégente a kutyámmal.

Pár napra elszeretnék menni vmi vizes helyre nyaralás gyanánt barátokkal.


De úgy igazából más tervem nincs,mert elég spontán vagyok szóval mindig jöhet vmi progmram vagy egyéb :D


20/L

2013. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lesz festőtábor, néhány kirándulás, sok főzőcske a kertben. Az olvasás sem marad el, bár az a többi hónapban is megy. És persze koptatom tovább a biteket, mi sem természetesebb egy verőfényes délutánon. :)
2013. ápr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem munkát kell keresnem, hogy tudjam fizetni a fennmaradó féléveimet, és diplomát szerezzek.
2013. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hm, ami biztos, az az, hogy megyünk fel Pestre 3 hétre, sokszor megyünk majd Balatonra, éééés megyünk Párizsba, többek között a Disneylandbe:) olvasni fogok, és kint leszek barátnőmmel.:) remélem nem lesz unalmas, mint amilyen tavaly nyár elején volt.c: mindenkinek szép időt ( ez most nem jött be..:D) és kellemes időtöltést kívánok! 13/L
2013. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!