Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az szánalmas, ha...

Szerintetek az szánalmas, ha mindenhova egyedül megyek (nyaralás, kirándulás, rendezvény), és feltűnően egyedül szerepelek minden facebookos képemen?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nincsen olyan barátom, aki kimozdulós típus, és ha pl. elkirándulok egyedül valahova, akkor minden képen egymagam állok (megkérek valakit, hogy fotózzon le, vagy szelfizek), vagy esetleg csak a tájat fotózom. Nem is kapok sok lájkot a képeimre. Ellenben aki a barátaival együtt van a képeken, azokat az embereket többen lájkolják.

Értem, nem vagyok h*lye, az ismerősök száma miatt van ez.


A kérdésem az, hogy kiválthat-e szánalmat, lenézést, sajnálatot az, ha azt látják az ismerőseim, hogy minden képen vagy a szüleimmel, rokonaimmal szerepelek a képeken, vagy csak egyedül, és egy barátom nincs rajta?


Amúgy alig vannak barátaim, mindössze kettő.



2017. júl. 25. 01:52
 1/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Értelmetlen ilyenekkel foglalkozni....én is vagyok így nagyon sok esetben egyedül megyek sok helyre csak tájat fotózok....sok mindenben nincs egyező érdeklődés ismerősöm stb stb...azt amikor sokan vannak egy képen főleg azért is kap sok lájkot mert meg is jelölgetik rajta x-t meg y-t meg átlagban az emberek mániája azokat agyon lájkolni akiknél mindenféle képek vanak amin szerelmespárként tetszelegnek vagy társaságban, van olyan ismerősöm aki azt se tudja miért de az összes ismerősének körbe lájkol minden nyaralásos meg kajálós képét.
2017. júl. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt nem vagyok már fennt facebookon....gusztustalan ,ami ott folyik.
2017. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Az a gáz, hogy ez megfordult a fejedben. Oda amúgy a lehető legkevesebb képet és infót kell feltenni.
2017. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom cikinek, mert én is ilyen típus vagyok (jó, csak voltam, mert most már van párom, és vele megyek)... mondjuk nem is pakolok ki fb-ra sok mindent.
2017. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én se vagyok az a posztolgatós, csak évente 3-4 alkalommal kiteszek alkalmanként mondjuk 5-5 képet, amiken csak én vagyok egyedül, vagy még esetleg a szüleim.
2017. júl. 25. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is szánalmas, baromi unalmas. Egyetlen barátom sincsen, mindig mennék, de egyedül nincs kedvem. Múltkor leszavazták a válaszom, mert ezt leírtam. Sokaknak öröm, ha egyedül lehetnek, nekem nem. Hiányzik a társaság.
2017. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kinek mi az unalmas...én pl midig hivatalos voltam egy időben valahova, de sehova nem mentem inkább fogtam magam és leültem egyedül egy padra és sokszr egy éjszakán keresztül is figyeltem magam körül a dolgokat...pedig lehettem volna nagy társaságban is, de inkább kevesebb társaság olyanokkal, vagy olyan emberrel akikkel egy világnézetem van, mint sokszor azokkal akiknek csak egy ideig megy a lazulás vagy mér az összejövetelek során arról témáznak jajdeszar a munka meg egyebek....nekem nem hiányzik ilyen inkább gondolkodom a saját dolgaimon, mint bólogatni kelljen mások hülyeségére...
2017. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Volna kedve valakinek kirándulni a dunántúlon?

46f

2017. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen eléggé gáz. AMúgy én is így vagyok. Sok barát még többet vonz be.
2022. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!