Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyaroknál alap tulajdonság...

A magyaroknál alap tulajdonság a befeszültség, most már szinte minden korosztálynál? Ergo nem tudják mit jelent zülleni kicsit.

Figyelt kérdés

A most felnövő 14-16 évesek olyanok akik egy kis italtól már orvosi segítségre szorulnak, vagy összehányják magukat. Én külföldi munka alatt is megtaláltam azokat akik szívesen füveztek, vagy épp csak érdekelte őket mert otthon nem lett volna rá lehetősége, és magától nem keres ilyen embereket.

Nem azt mondom hogy nincs rajtam kívül senki akinek a szórakozás ott kezdődik egy jó csapattal, hogy sör mellett el füstölnek pár cigit, kicsit ki bújnak magukból.


A családomban szinte mindenki maradi, a fiatalok is, a lányok már egy rendes sört nem bírnak meginni, csak Somersby-t nyalogatnak, a srácoknak meg a pálinkánál kimerül az ötletek tárháza, én magamtól sosem mertem, és nem is fogom megkérdezni őket hogy szeretnének e füvezni, mert úgyis olyan választ kapnék amit minden ember mond, ha nem ilyen az érdeklődése.


2018. júl. 26. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert alapjáraton valaki nem füvezik azzal mi a baj?


Te csak alkohollal meg fűvel tudsz ellazulni?

2018. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, de nekem eleve ilyen az életérzésem, szerinted van hitelessége annak ha valaki úgy orientálódik a rap felé hogy sosem élt semmivel?
2018. júl. 26. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Van bizony.De te szerintem szélsőségekről beszélsz.Néha mindenki iszik alkoholt pl...de akinek nincs igénye rá az csak akkor ha úgy illik(sikeres vizsga után,vagy szilveszterkor, egyebek).Vagy gyászol vagy egyéb trauma érte.A fű meg olyan mint az alkohol. Csak kis mértékben orvosság.


A rapperek azért lettek rapperek mert nehéz gyerekkoruk volt és ezt így tudják kiadni magukból a legkönnyebben.Az sajnálatos ha emellett drogoznak vagy isznak rendszeresen.

Neked is nehéz gyerekkorod volt Kérdező?

2018. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem segítek relativizálni a káros szenvedélyeidet.
2018. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Miről beszélsz? A fél ország alkoholista, lemész vidékre az az első hogy pálinkával kínálnak. Menj be egy hétvégén a bulinegyedbe nezd meg mi megy ott. Egyebkent meg miert zavar h mas nem fuvezik? Eleg a fiataloknak az alkohollal megbirkozni, oruljunk h a fuvezes nem annyira elterjedt. En is alkoholista vagyok, nehez abbahagyni.. Egy ido utan rajon az ember hogy iszonyat hatraltatja az eletben.
2018. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zülleni nagyon is tudnak, csak a kulturált züllést nem tudjk, hogy milyen.
2018. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hallgatsz olyan zenét, amit fű nélkül is lehet élvezni?
2018. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Imádok inni (nem, nem vagyok alkoholista), sokféle italt, koktélt ki tudok keverni, kicsit értek a borokhoz, és nagy mennyiségben bírom az alkoholt. Ennek ellenére, ha valaki nem akar inni velem, vagy megáll egy sör után, hát lelke rajta. Ő így érzi jól magát, én meg úgy, semmi jogom ráerőltetni a saját nézetemet, hiszen ő is elfogadta az enyémet.

Kb. ugyanez a véleményem a fűről.

2018. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!