Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ennyire ellenségesek az...

Miért ennyire ellenségesek az emberek a BMW-sekkel szemben?

Figyelt kérdés

Ezt már saját magam is tapasztaltam, amikor ok nélkül szóltak le, és több ismerős BMW tulaj is hasonlókról számolt be. Leszólnak amikor szabályos vagyok, és mintha minden BMW-s bunkó lenne, úgy kezelik mindegyiket. Néha az az érzésem, hogy akik ok nélkül leszólnak BMW-seket (vagy más autósokat), olyan a gondolkodásmódjuk mint a fajgyűlölőknek, hogy nem a személyiség számít nekik hanm a származás.


Szerintetek mi lehet a vadódi oka az ilyen embereknek, aki csak a kocsit nézi és nem azt, hogyan vezet aki benne ül?



2018. máj. 18. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Semmi más oka nem lehet, csak a tapasztalat.

/persze ettől még nem kellene általánosítani, de az ember már csak ilyen......../

2018. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Sztereotípiának hívják.

Lehet, hogy te átengedsz a zebrán, de 5 másik BMW-sből 2 simán átmegy rajtam. Ezért inkább elengedlek téged is egy rosszalló pillantással.

2018. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Talan mert eleg sokan tesznek is azert hogy legyen ok az ellensegeskedesre?

Es nem csak bmw, a tobbi dragabb autosok kozott is van boven paraszt, de igaz az ocskavasasok kozt is vannak akik csak latasbol ismerik a Kresz-t.

Visszakerdeznek, szerinted mi lehet a vadódi oka az ilyen embereknek, akik csak mert van penzuk bmw-re, azt hiszik hogy az uton nekik barmit szabad?

2018. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk hajnal 1-2-kor nyomatják az utcánkban a lyukasztott kipufogójukkal azt a szart. Egyszer annyi füstöt kaptunk, hogy meg kellett állni, nem lehetett kilátni a kocsiból.
2018. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is BMW-m van.

Online tényleg ritka ellenségesek az emberek. De a forgalomban én mindenfélét tapasztalok. Van aki versenyezni akar, van aki szándékosan blokkol, de sokan vannak akik előzékenyek és rendesek.

Szerintem ha te kultúráltan közlekedsz akkor a többiek is normálisak lesznek. Csak a szakadt önjelölt autóversenyzők támadnak be.

2018. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát #3 én ezt mindenkitől kérdezem, akik nem szabályosak. Egyik nap állok pirosnál a sorba, erre záróvonalon át mellém áll egy ezeréve Corsa, leszól, erre épphogy a sárgán átszáguld a kereszteződésen. Sajnos az emberekkel van a gond az utakon, nem a járművekkel.
2018. máj. 18. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
2%

én nem a bmw-sekre kattanok, hanem a skodásokra. :)

Főleg, ha minél újabbak.

Rém bzi eleje van mindegyiknek, gagyik, és úgy púposkodnak benne a sofőrök, mintha valami Bentley-ben ülnének.

Másik halálom a dacia dusterek.

Meg az összes ilyen gagyi, ami másra nem jó, csak hogy púposkodjanak a laikusok előtt.

2018. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát na, azért egy BMW X3 meg egy Dacia Duster nem is egy kategória...
2018. máj. 18. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Soha nem figyelem, hogy milyen autóval van.

Ha félénk, segítem.

De ha tolakodó, vagy rám akarja kényszeríteni az akaratát, akkor nem segítem.

Ha BMW-s akkor sem.


[A BMW-seknek még az indexelés is gondot szokott okozni, és abban a tévképzetben leledzenek, hogy mindenki őket figyeli áhítattal, és meg vannak győződve arról, hogy nekünk kötelességünk indexelés nélkül is kitalálni, hogy éppen milyen manőverre készülnek. ]

2018. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy lenézem a BMW-seket, vagy egyenesen utálom őket, de annyi rossz emlék fűz hozzájuk, hogy megszámolni is nehéz. És érdekes, mindig az ilyen típusú autók okoznak nekem gondot. Okvetlenül ledudálnak, beintenek, leszólnak és még sorolhatnám. Természetesen tudom, hogy vannak kivételek, ismerek is egyet, ezért nem is szólok le senkit, ameddig nem ad rá okot, de azért messzire kerülöm őket.
2018. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!