Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok: Ha egy srác magas és...

Lányok: Ha egy srác magas és kövér akkor a távolságtartás alap?

Figyelt kérdés

Viszonylag arányosan oszlik el rajtam a túlsúly, és ettől még nem vagyok más belülről. Nem szeretem az aljas dolgokat, próbálok mindig nyugodt maradni, és nem szoktam hazudni sem.

A lányok viszont olyan messziről kerülnek, hogy már meg sem lepődök, ha egyedül maradok. Pedig voltam már kövérebb, és vannak is nálam kövérebbek.



2013. máj. 23. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb lány a kockás hasra bukik. Ez tény.

De vannak nagyon sokan, akik kifejezetten szeretik a mackósabb típust.

Én egy elég vékony nő vagyok, és szintén inkább a vékonyabb vagy izmos pasikra bukom. De. Az 50 kilóm ellenére, előfordult már egyszer, hogy egy 115 kilós sráccal voltam kapcsolatban.

Lényeg, ha van egyéniséged és belső értéked, akkor találhatsz magadnak partnert.

2013. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igényes vagy magadra(ápoltság,ruházat)arcra is normálisan nézel ki akkor nagy gond nem lehet.Én szeretem a magas pasikat,testalkatot csak annyiban nézem,hogy lehetőleg izmos legyen és úgy mackós,ne egy hájpacni..az nem férfias,egyáltalán,sőt,igénytelen is.Nem küldesz egy képet priviben?Hátha tudok adni egy használható tanácsot:)
2013. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy csak a mackós típusú férfiak tetszenek, de nálam egyáltalán nem hátrány. A párom 185 körül van és 100kg. Ő is arányos, de azért a sörpocakja látszik és én imádom. :)


A nővérem férje 195 körüli és 125 kg. Ő is igencsak mackós és az az igazság, hogy nem is tudnám rá azt a szót használni, hogy kövér, mert nem az. Zömök, nagytermetű, de nem kövér.


Mindketten jól öltöznek, ápoltak, igényesek a megjelenésükre, de melegítőben is jók. :)


Szóval vannak ilyen nők is. :)

2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem alap, ízlés dolgában semmi sem "alap". Személy szerint engem pont a magas és mackósabb férfiak vonzanak. A barátnőim közül nincs két olyan, akinek egyforma lenne az ízlése férfiak terén. Olyan is van, aki a kigyúrt metroszexuális férfiakra hajtott évekig, és aztán egy kedves maci mellett nyugodott le és összeházasodtak és nagyon boldogok együtt. Nem maradsz egyedül. Csak az marad egyedül, aki egyedül akar, vagy aki elhiteti magával, hogy ez a sorsa. Szeresd magad!
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem az a lényeg,hogy nézel ki!!!
2013. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!