Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fel kéne nőnöm?

Fel kéne nőnöm?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok. A hétvégéim kb. semmivel sem telnek, próbálok pár embert elhívni iszogatni, de 99%-ban elutasításban van részem, mert senki nem ér rá (el nem tudom képzelni, hogy kinek mi olyan sok dolga van), valaki vissza se ír, pedig látom hogy elérhető. Van egy haver akivel néha össze-össze járunk iszogatni, hülyülni, de ez kb. 2 havonta 1x, 3-4 órára. Szerintem ez tök kevés. Vagy ennyi idősen már tényleg ez a max.? Ugyanakkor látom, hogy ő gigapartykra jár más baráti körrel, ahonnan én lazán ki vagyok hagyva, meg se kérdeznek, ami eléggé zavar. A haverjaimat már abszolút nem érdeklik a "régi szép idők" amikor még csomószor lementünk kocsmázni még ha nem is ittuk le magunkat. Ma már alig kapható valaki erre. Ha jönnek is, az utolsó vonattal/busszal megy el mindenki, már nem tart hajnalig a "buli". Velem van baj/nekem kéne felnőnöm?
2018. aug. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Iszogatni ? Más kikapcsolódásra vágynak. Szoktál könyvet a keztedbe venni ? van témád amiről lehet veled beszélgetni Ha nincs talán ezért nem hívnak meg sehová.
2018. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem mindenki egyformán nő fel, komolyodik meg, valaki 30 évesen se, valaki már 20 évesen. ha bulizni van kedved, menj csak, sok huszonéves jár még. igaz, vannak olyan helyek ahol az átlagkorosztály 14-19 év, de más helyeken meg 20-30 évesek szórakoznak, csak jól kell helyet választani
2018. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez, pacsi.
2018. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!