Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka annak, aki törli az...

Mi az oka annak, aki törli az instagram profilját?

Figyelt kérdés
Már előtte is voltak furcsa jelek. Egy focistáról van szó egyébként, aki nem nagy sztár, egy kisebb ország első osztályában játszik (nem magyar). Majdnem 5000 követője volt, ő 206 embert követett. Tavasszal kezdtem el foglalkozni vele, akkoriban sem posztolt nagyon, de azért insta sztorikat kirakott, akkor se olyan gyakran, szelfiket meg nem rakott ki bele. 2015 óta csak 22 posztja volt. Azt vettem észre, hogy a csapattársai nem igazán birják őt. Őket is követem, ők többet posztolnak, meg több sztorit raknak ki, sokszor lógnak egymással, azonban az emlitettel nem, vele nem lógnak igy külön, a videójukban sem nagyon szerepel, néha csak belelóg és ennyi, de az is véletlen. Most nyáron kicsit jobban elfajult volna a helyzet, az egyik felkészülési meccsen csoportos csere volt, vele senki nem akart kezet fogni pedig nyújtotta a kezét, volt aki direkt kihagyta őt. Az utolsó embernek is nyújtotta, az meg ellökte a kezét és undor ült ki az arcára. Tehát ez is közre játszhatott. Volt barátnője is, ki-be követték egymást, a lány sem tett fel soha róla képeket, meg hogy együtt vannak. Volt amikor a lány letiltotta azokat a profilokat, amiken van az emlitett focistáról kép. Aztán mikor visszakövette, már nem. Próbára tettem többször is. Tegnap este a focista törölte az instáját. Nem fura ez nektek? Mit gondoltok, mi lehetett az oka? Tegnap is volt meccs, mikor hazaértek, akkor törölhette
2018. aug. 5. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokunkkal ellentétben feltette magának a kérdést, hogy szüksége van-e erre az oldalra? Szüksége van-e arra, hogy napi rendszerességgel tudasson érdektelen dolgokat emberek ezreivel? Szüksége van-e arra, hogy minden lépéséről tudjon Miszter Cukorhegy? Szüksége van-e arra, hogy ezen a módon tartsa a kapcsolatot ismerőseivel - vagy esetleg vannak olyan "igazi" barátai, akik egy kib..szott Instagram nélkül is megtalálják őt?


És ami talán a legfontosabb: Szüksége van-e arra, hogy mások ítéljék meg azt, hogy mennyit ér?


A Tesco csemegepultjáról leugrott egy trappista sajt, és úgy döntött, hogy ő nem lesz többé árucikk. Leugrott, és elsétált a pulttól...


És szerintem nagyon helyesen tette.

2018. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagram csodálatos világa... :D
2018. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez például, amit itt leírtál, maga az agybetegség, amit a social media zúdított a világra. Ilyen részleteket látsz, rászánod az időt és az energiát, hogy ezzel foglalkozz és elméleteket gyárts. Sok embernek ebből (is) elege van, és ezért lép le. Nem érdeklik mások (ennyire pláne), és ő sem érdekel ennyire másokat.


Ha a leírásodat elolvasva nem remeg meg mindenki keze, hogy törölje magát mindenhonnan, akkor baj van.

2018. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen elfajzott leírás láttán én is törölni fogom magam.


Kérdezõ, neked nincs életed?

2018. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a nyelvtan, atya gatya.

Mi az oka az embernek? A szülei közötti szex. Az okozta az embert. A kérdésed alapján erre voltál kíváncsi. De megsúgom, mindenkinek ez az oka, nem csak azoknak, akik törlik az Instagram fiókjukat.

Hogy miért törölte, arról fogalmam sincs.

2018. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van életem, miért ne lenne? De sztem mindenkinek vannak unalmas órái, illetve szabadnapok amikor otthon van az ember, szabadidő mindig van. A munka se egész nap tart, haza felé a buszon is szoktam nézegetni. Ha meg hajtós nap van, akkor is szusszanok és időt szánok rá, illetve minden egyéb másra. Aki azt mondja nincs vmire ideje az nem is akarja h legyen. Mindenki úgy osztja be az idejét ahogy akarja és amit nem akar, arra ideje se lesz
2018. aug. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!