Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik ez ellen gyógyszer?

Létezik ez ellen gyógyszer?

Figyelt kérdés

Már gondolok én a hormon zavarra.

Én legalábbis úgy gondolom az lehet a probléma,

lehet a pajzsmirigyem szörnyű, én nem tudom.


Nem rég jöttem rá, hogy nem tudom megkülönböztetni az új ismerőst, a régi havertól. Már közeledés szinten, beszélgetésileg stb.


Ugyanúgy tudok csak vele viselkedni, és ez szörnyen zavar mert így csak felületes barátságaim vannak, az én részemről.

És nem tudom ehhez hogyan álljak hozzá. Csak azzal az emberrel barátkozok konkrétan akiben látom hogy valami hasonlót adna vissza, de mikor rájuk kerül a sor akivel addig olyan jól elbeszélgettem, teljesen úgy érzem magamat mint egy új ismerőssel.


Általában mindenkihez kedvesen állok hozzá, de én nem tudom mit csináljak.

Azért gondolkodok hormonális problémáról, mert ha eléggé le voltam csüggedve és az egyik régi barátom oda jött és érzelemmel teli megölelt, hát én szart sem éreztem.


Egyesek állítják, akiknek ezeket elmeséltem, hogy önbizalom hiányos vagyok, ezt nem vágom mert mindenkihez én megyek oda.


Mások állítják hogy kötődés problémás vagyok, mert nem tudok egyetlen ember felé sem kialakítani mélyebb kötődést.


Várom a válaszokat. Nem sürgős, csak kíváncsi vagyok.

ELőre is köszi.



2018. aug. 8. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy arcfelismerési zavar.
2018. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erről se hallottam eddig még.

Szerintem nem ez lesz az, de köszi.

2018. aug. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!