Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezhetek elismerést...

Hogyan szerezhetek elismerést 16/17 éves fiúk körében?

Figyelt kérdés

Szeretnék az osztályomban lévő srácoban olyan benyomást kelteni, hogy tiszteljenek és elismerjenek. A személyemhez annyit, hogy lány vagyok. Sportos, kicsid vadóc, kicsit katonás. Undorodom a magamutogatós ruháktól.


Segítsetek légyszi egy két tippel, hogy hogyan vívhatnám ki a fiú osztálytársaim elismerését!

Előre is köszönöm



2018. aug. 8. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

legyél bevállalós, gondolom. nyilván ha nem önmagadat adod, akkor nem azért fognak szeretni, aki vagy, hanem azért, akit mutatsz.


bevállalósságot úgy értsd, hogy legyél benne minden hülyeségben, járj el velük. bulizni. ne legyél stréber, de legyél okos, az okos lányokat tisztelik.

2018. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Fiúk közt nagy a szórás, kit tisztelnek.

Én speciel azt tiszteltem, aki engem is tisztelt. Nem kihasznált, nem élősködött, hanem "kérsz egy sütit, vegyél bátran", vagy ha látta, hogy nincs leckém (soha nem volt), de kínos óra jön, akkor NÉHA megkérdezte, hogy "kell (az enyém)?".


Amikor kiránt a syzarból, akkor a hálám tiszteletté nőtt fel, és amikor ingyenélni akart valaki a csajon, akkor bevédtük. Pedig nem volt "bevállalós", se magamutógatós.


A tisztelet mélyebb értelmezése nálam ez volt annó.

2018. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó tippek.
2018. aug. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!