Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van megoldás hogy ne érezzem...

Van megoldás hogy ne érezzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek fesztiválokra járni meg bulizni, én ebben élem ki magam, viszont az a probléma hogy a barátaim nem nagyon járnak ki ilyen helyekre és én sok fesztiválról lemaradok, amire szerettem volna eljutni mert egyedül nem akarok menni. Rosszul érzem emiatt magamat s hiányérzetem van így főleg nyáron. Szerintetek van valami megoldás erre hogy ne érezzem magam rosszul emiatt?
2018. aug. 12. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan igy vagyok... en se mentem es most mar idegesit... es csalodott vagyok... ha van ra modszer szolj nekem is !
2018. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Közösségi oldalakon v akár itt is kereshetsz társaságot akivel el tudsz menni. Emiatt nem hagynám ki, ha tényleg menni akarnék. Engem sosem érdekelt ha egyedül kellett koncertre v. moziba mennem... Mások miatt nem fogok lemaradni számomra fontos élményekről.
2018. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!