Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is a "kanapén" töltötte a...

Más is a "kanapén" töltötte a nyarat? (munkát leszámítva)

Figyelt kérdés

Általános suli végén és gimiben nem voltam valami népszerű.Nem voltak igazán haverok.Nem hívtak soha bulizni..pénzem se volt sokszor.De nem is zavar elvoltam kockultam sportoltam kicsit.

Úgy voltam vele na majd a fősuli bulis lesz új arcok helyek kollégium stb.Akkor még azt hittem hogy tovább tanulok.

Végül nem így lett.Elkezdtem dolgozni...ennek is van egy jó oldala úgy gondoltam majd lesz pénzem erre arra.

Ezután csak teltek az évek..."na majd idén nyáron fesztivál nyaralás hétvégén bulizás" "újra kezdem a félbehagyott hobbikat" "haverokat keresek stb".

Ehelyett úgy teltek a napjaim hogy reggel 4-6 közötti kelés (attól függ hol dolgoztam) délután 4-6 vagy későbbi haza érkezés.Ezután alap dolgok elvégzése amit kell stb és nap végére kipurcan az ember.

Hétvégén szintén ugyanez..itthoni dolgok elvégzése esetleg ledarálok valami sorozatból pár részt vagy filmezek esetleg youtubozok.

A nyár fénypontjai azok voltam amikor youtuberek bebaszós lájvjain röhögtem éjszaka :D

Sikerült egykis egzisztenciát építeni maganak van spórolt pénzem egy autóm német nyelvtudás...

Magamra erőltettem a bulizást felkerestem régi osztálytársakat közeli kevésbé közeli ismerősöket unokatestvéreket menjünk bulizni csináljunk házi bulit bogrács sütögetés ivás stb

De pár alkalmat leszámítva hót unalom az egész nincsenek közös témák élmények...már mindenkinek megvan a saját kis élete.

Olyan mintha kiöregedtem volna már ebből az egészből de valahogy mégis szeretném átélni.De attól tartok már lekéstem róla.

Van aki hasonló helyzetben van ?



2018. aug. 14. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szeretek én is az internet segítségével informálódni. De ugyanakkor tán a városi művilág kompenzálása miatt gyakran belevetem magam a vadonba, például kerékpározok a határ és Bécs közti nemzeti parkban. A jó levegő nekem nagyon jól esik, meg persze a jó levegőn a mozgás. Néhány napja is ezt csináltam, kb. 8-10 km-re voltam Bécstől és semmi kedvem nem volt benézni a városba, ehelyett a vadon földútjain rengeteget tekertem. Várost itthon is láthatok eleget.
2018. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is unalom.

Korábban még bandázás, topartozás, kocsival utazgatások, rendőrségi balhék, elsöprő szerelem, most meg átlagos állampolgárok a környezet, alig birok megmozdulni egy jofej srác miatt is, annyira halálunalom a rendes élet.strand, fagyi a parton, családi balatonozás. Kegyetlen unalom. Semmi adrenalin töltés.

2018. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Én kb a Bonnie és Clyde életem hagytam ott, ami amolyan Titanicos is volt egyszerre, a túl sok szélsőségesség miatt, a menyország és pokoli élet között, és most ebben a semmiben, rendes kis átlagéletben, nem sikerül valahogy feltalálnom magam.
2018. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem hogy 23 éves húsipari munkás vagyok jelenleg.De dolgoztam gyárban is.

Gondolkoztam azon hogy hazaköltözöm.De akkor jóval kevesebb a pénz sajnos.Még esetleg tanulhatnék valami szakmát vagy hasonló de sajnos nem érdekel semmi.

2018. aug. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!