Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszik azt, hogyha...

Miért hiszik azt, hogyha sokat beszélek valakiről, szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Most találkoztam egy régi barátnőmmel, kb. kibeszéltünk mindenkit, de egyikbe sem vagyok szerelmes.
2018. aug. 19. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
tini párkapcsolatok kategóriába kellett volna írni ezt.
2018. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit kell kotekedni amugy? Mmint nem az tortent, hogy a sajtrol kezdett el irni, es berakta elektronika kategoriaba.:D
2018. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akinek felnőttként ez kérdés az tini párkapcsolat kategória.
2018. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azert, mert akaratlanul az emberek arra gondolnak, ha valakirol sokat beszelsz, sokszor jar rajta az agyad, es beleestel. Ez olyan, mint ha valakivel sokat csipkelodsz az ellenkezo nembol, szinten ezt a kovetkeztetest vonjak le. Kicsit ovodas “tetszel, szoval meghuzom a hajad” stilus. Egyebkent van valosagalapja.
2018. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem konkret esetet irt, hanem ahhoz kapcsolodik reszben. Tehat nem konret szemelyrol kezdett el beszelni, hogy mit tegyen, hogy cselekedjen, hanem egy emberi attitudot fogalmazott meg.
2018. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyszer úgy jött szóba a neve, hogy a tesóm is olyan autót szeretne, mint ő, mert nem tudtam másképp megmagyarázni...


Meg utána mégegyszer valahogy...


Semmi hátsószándékom nem volt... De még kb. 20 embert kibeszéltünk

2018. aug. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!