Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyik haverom szerelmes...

Az egyik haverom szerelmes belém, de én a legjobb haverjába vagyok szerelmes már egy ideje, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már közöltem vele többször is, hogy nem az esetem, de ő továbbra is belém szerelmes és ezért a legjobb haverja full szerény velem, mert fél hogy féltékeny lesz a srác aki belém van esve (mivel egy féltékeny típus) ezért ha lehet kerüli a társaságom..Mit kéne tennem? 16/L

2017. dec. 1. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem a linkel segítettem
2017. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha összejössz a srác barátjával, akkor lehet, hogy az ő kapcsolatukat is tönkreteszed, és a saját jó viszonyodat is a haveroddal. Persze érett emberek túl tudnának lépni ilyesmin, de mivel kamaszokról van szó, ezért nem lehet ezt elvárni. Gyakran felnőttek sem tudják kezelni az ilyesmit. Gondolj bele mit érezne a belédzúgott srác: megalázottságot, féltékenységet, frusztrációt, zavarodottságot (nem tudná hogy a továbbiakban hogy viszonyuljon hozzád, illetve a barátjához). Ha továbbra is jóban szeretnél lenni mindkettőjükkel, akkor inkább várj türelmesen egy új emberkére.
2017. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Már közöltem vele többször is, hogy nem az esetem, de ő továbbra is belém szerelmes"

Erről nem tehet, nem döntés kérdése, hogy kibe szerelmes.

2017. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a haverotok helyében úgy ott hagynám mindkettőtöket mint a xart, még akkor is ha nem jöttök össze...



24/F

2018. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!