Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A legtöbb ember csak akkor...

A legtöbb ember csak akkor jár valakivel ha szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Én akikkel jártam egyikbe se voltam szerelmes de szerettem őket ... Úgy értem tényleg gyerekek? Csomó emberrel beszéltem és nekik ez a természetes nem csak az anélkül nem is fog. De a szerelem tart 2 évig 10 20 aztán eltűnik, és rájössz, ha hát talán nem is kedvelem meg szerettem annyira ... Voltam már szerelmes lányba akiről szinte semmit se tudtam. Tényleg ez a jól bevállt módszer gyerekek ez a hiperszuper boldogság gyógyszer? És azzal két barátnőmmel nem bántam rosszul, tökre elvoltunk sose bántottam meg akik meg szerelmesek voltak széttörték egymás szívét hát nem vágom ...

2018. febr. 25. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, vannak akik érdekből vagy mert nem akarnak egyedül lenni.
2018. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés! Bár válaszolni nem tudok, és talán nincs is rá válasz, úgy össze van ez keveredve. Te arra a "kémia"ra gondolsz? Eufóriára, ami majd elműlik, és ami fájdalmat okoz? Mert a szeretet, az igazi az nem törné össze senkinek a szivét. Nincs bevált módszer a hiperszuper boldogságra szerintem. (követni szeretném a posztot én ezért írtam
2018. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szerelmes a paromba, de nagyon szeretem és nagyon szeretek vele lenni. Idővel talán átalakul szerelemme, nem tudom... A szerelem mulandó, helyében marad a szeretet. Régen amúgy szerelmes voltam belé, amikor először jöttünk össze. Meghasadt a szívem, amikor vége lett, pár évvel később újra egymásra talaltunk
2018. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!