Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol érzitek magatok a legjobba...

Hol érzitek magatok a legjobban? Melyik a kedvenc helyetek? Legyen az bármilyen.

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányok ágyában a lányokkal
2018. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság a természetben biciklizés közben zenét hallgatva. Elég jól ki tudja kapcsolni az embert.
2018. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Néha jó csak úgy beülni a kocsimba és menni, amerre visz az utam. Máskor kint az erdőben, a természetben elcsendesedve. Megint máskor haverral sütögetni, főzőcskézni egy-két sör társaságában és elmélkedni az életről a csillagok alatt. Végül, de nem utolsó sorban, nagyon jól esne már, ha egyszer végre szerencsém is lenne hosszú idő után ismét a női nemnél és egy szerető barátnő társaságában tölthetném el ezeket a kellemes perceket, órákat, napokat, heteket, hónapokat, éveket, az egész életet. Grrr... :D
2018. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Sok sikert, remélem megtalálod! :)
2018. aug. 19. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazán kedves vagy, köszönöm. Neked is sok sikert!
2018. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én még fiatal vagyok a nagy szerelmekhez, de köszönöm a kedvességet :)
2018. aug. 19. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elblag, Omis, Steenwijkerwold, Passau...nincs billentyűzetem helyesen írni őket de ezeken a helyeken kivételesen jól éreztem magam..


Itthon a Duna-part, Gemenc, szülőfalum erdői, Bakony, Nyírség


szűkebben pedig a teraszomon éjszakázva egy matracon ahogy legyez az esti hűvös..

2018. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy hely a Dunaparton, amit pár éve fedeztem fel, mikor Csepelen laktam. Fákkal, bokrokkal benőtt rész, már elköltöztem Csepelről, de ha ki kell szellőztetni a fejem mindig visszamegyek.

Illetve az előző helyemen a panelház teteje volt még ilyen, és most erősen gondolkodom azon, hogy mivel a kapukódot tudom, felmegyek a tetőre és onnan nézem a tűzijátékot holnap, de mivel már nem lakok ott, elég creepy lenne :D

2018. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Hangulatos lenne és biztos szép a kilátás, de inkább társaságban menj fel, úgy annyira nem creepy :D
2018. aug. 19. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs úgy kimondottan kedvenc helyem, de például Békéscsabán nagyon szeretek csavarogni. A gimi után ott tanultam néhány évig, és sok szép emlék köt oda :) Ma is szoktam olykor összejárni, bulizgatni a még ott lévő ismerősökkel.

Amikor ott vagyok, egyszerre szomorodok el, amiért sóvárgok a régi idők után, de közben jól is esik nosztalgiázni. Azt hiszem, ilyen érzésre mondják azt, hogy keserédes :)

2018. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!