Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a kedvenc és a...

Nektek mi a kedvenc és a legjobban utált tantárgyatok/tantárgyaitok, és miért?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 08:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Kedvenc az angol, mert szeretem a nyelvet és a biológia, mert azt érdekesnek tartom

A legjobban a kémiát és a fizikát útálom, mert ezek nagyon nehezek és nem mennek :D

2017. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Biológia, mert imádom a termèszetet meg èrdekel is. Most az emberi szervezetről tanulunk, ès ez is èrdekes.

A tesit utálom, mert sok bekèpzelt csajjal kell eggyütt tesiznem. Folyton beszolnak ha valamit 1x elrontasz, miközbe ők is hibáznak (nèha mèg többet is) ès futni is csak 200 mètert tudnak.

2017. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos egy tantárgyat sem szeretek.

A legjobban a szakmai (gazdasági) tárgyakat utálom.

2017. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
jöhet bármi ha hasznát veszem...
2017. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A mostani tantárgyaim közül az angolt szeretem talán a legjobban, meg a kémiát és a műszaki ismereteket utálom.

Ha viszont az összes tantárgy közül kéne választanom, amit valaha tanultam, akkor az angolt és a németet, valamint a kémiát és a matekot szeretem, amit pedig rühellek a műszaki ismereteken kívül, az a töri, magyar, földrajz.

2017. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elektrotechnika, Analízis I-II-III, kémia. Egyetemi tárgyak, de ezeket utálom a legjobban. :D
2017. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Kedvenc Biológia, mert nagyon érdekesnek tartom, ez irányba is megyek továbbtanulni, legutáltabb Fizika, mert nagyon unalmas.
2017. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Angol és történelem. Töri: érdekel, csaták, felfedezések, háborúk, és maga a múlt. Angol: szeretem a nyelvet, tetszik a kiejtés és a nyelvtan is, bár néha bonyolult de tényleg imádom ezt a két tárgyat.

Legjobban a biosz,kémia és fizika amit utalok. Valahogy nem állnak közel hozzam a tt-s tárgyak. Nem kelti fel az érdeklődésemet.

2017. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

KEdvenc:

- ének, rajz, irodalom, töri


Gyűlölt:

- matek, fizika, kémia, és minden reáltárgy


A párom ennek ellenére mérnök, totál reál gondolkozású :)

2017. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem:

Legjobban szeretem:

tánc és dráma, biosz, földrajz, kémia, angol, tesi

Legjobban utálom:

matek, fizika, irodalom, nyelvtan

Megvagyok vele:

rajz, ének, infó, orosz, töri, ofő

2017. okt. 16. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!