Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A vékony lányok alakjára...

A vékony lányok alakjára miért "vicces" megjegyzést tenni, míg a ducibbakra tett megjegyzések boszorkányüldözéssel járnak?

Figyelt kérdés

Gólyatáborban segítettem, 11-s leszek, és azt vettem észre, hogy mikor zuhanyoztunk a többiekkel nekem, és egy másik vékonyka lánynak mind a négy napon tettek valami megjegyzést az alakunkra. Biztos anorexiás vagyok, ezért nem ettük meg ma az ebédet, közösen nevettek, hogy milyen gebék vagyunk, kinek kellünk ilyen csontos seggel. Egyébként teljesen normális a súlyom. De mikor a másik lány visszaszólt, hogy ha az xy hájas segge kell valakinek, ő nem aggódik maga miatt. Erre mindenki nekiesett, hogy lehet ilyen bunkó, miért kell megjegyzést tenni valakire, csak mert van rajta egy kis felesleg. Ez a lány volt a hangadó a piszkálódásban, és nem kis felesleg van rajta. Én szó nélkül hagytam, nem esett jól, de úgy érzem, vagyok annyira kulturált, hogy nem poénkodok a másik alakjával.

De valaki mondja el, miért vicces egy vékony lányon poénkodni, és miért felháborító egy ducin? Nem ugyanaz?


2018. aug. 22. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek a testi adottságán nem viccelődünk, se a vékonyén, se a ducibbén, se a vöröshajún, se a szeplősön, se a túl magason, se a túl alacsonyén, ha nincs olyan viszony a felek között.

Én teltebb vagyok, legjobb bnőm vékonyabb, és mindig viccelődünk, hogy kell e egy kis mell neki plusszba, szívesen adok belőle, meg hasonlók:D

Ha a ducibb a kezdeményező “főgonosz” vagy abban a hitben van, hogy ő egyáltalán nem is az, és még nem olvastak be neki soha, kis hercegnőként nevelték burokban, vagy csak a saját bizonytalanságából származó feszültséget vetíti a nála soványabbakra.

2018. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

De, ugyanaz.


Amúgy mindenki attól hízik, amit megeszik, senkit nem az ufók tömnek meg.


Csak mivel már annyi a kövér, lassan az lesz a "normális".

2018. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Jogos kérdés. Senkit sem szabadna piszkálni a külseje miatt, főleg ha nem tehet róla, de egyébként sem. Érett, intelligens ember nem csinál ilyet.


Én is vékony vagyok, ráadásul nagyon magas is lány létemre, és mindkettő miatt kapok megjegyzéseket, amik nekem sem esnek jól. Sosem szóltam egyetlen rossz szót sem egy teltebb lányra vagy fiúra.

2018. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

A kövér embereket is halálra cikizik, de ha %-okat kellene mondanom, több kövér embert bántanak, mint nagyon soványt.


Szóval mégis akkor mi a kérdés?


Az, hogy miért gonoszak az emberek és bántják a másikat? Akkor az egy másik téma... ilyen az ember, mióta létezik. Ha valaki más, azt bántják.


Tanuld meg megvédeni magad vagy engedd el a füled mellett. Mást nem tudsz csinálni.

2018. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit piszkál valaki.

Aki a kövér lányt piszkálja, lehet a vékonyat nem piszkálja, ha mégis, azért azt jó ha tudod, aki mást piszkál, az leginkább önmagával nem elégedett, és rosszabb esetben nem vallja be magának. Csak érzi hogy "baja" van, ezért máson vezeti le. Ez egyszerű pszichológia.

2018. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Én iskaptam már ilyen anorex megjegyzést hol ott kétszer akkora mellem volt mint a bálnának csak nekem izombol volt a popóm és combom :D 50kg vagyok mai napig és a csaj 128kg volt akkor már több.(mindketten 160cm-el) Hát én lerendeztem annyival hogy legalább én megmozdulok és nem fulladok meg attól hogy felmegyek a lépcsőn és már a hurkáimból folyik az izzadtság a trikómra...

Két évig bírtam szó nélkül.

2018. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány vagyok, kaptam anorexiás, pálcika stb. megjegyzést. Nem érdekelt, mert nem szégyelem, hogy vékony vagyok. Viszont sokáig nem volt fogszabályzóm és a fogaimat nagyon szégyeltem. Ha arra valaki beszólt, egyből bőgtem. Gondolom ez a túlsúlyosoknál is, érzékeny pont, jobban reagálnak rá.
2018. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Túlsúlyosnak lenni szégyen, vékonynak dicséret. Vékony lányok vannak a tévében, a filmekben, a kifutókon, a reklámokban, mindenki vékony akar lenni, minden magazinban fogyókúrák vannak, minden boltban találnak magukra ruhát. Ha nyilvánosan esznek, ehetnek salit vagy hambit, senki nem bántja őket. Ha a kövér eszi, "mit hisz, egy salitól lefogy", vagy pedig "nem csoda, hogy dagadt, hisz nem salit eszik". Ha vékony lány vesz fel egy bő, pasis pulcsit, tök cuki, ha egy nagydarab csaj, igénytelen. A vékony a normál, az a "default", ha azt mondom, láttam egy tök szép vörös hajú lányt a metrón, mindenki egy vékony lányt képzel el anélkül, hogy mondtam volna is bármit az alakjáról, mert szép = sovány.


Ha azt mondanám egy fiú haveromnak, hogy összehozlak egy nővel, nagyon csinos, kedves, jófej, és megjelenik a randin egy kövér csaj, a haver számon fogja rajtam kérni, hogy miért nem mondtam, hogy dagadt a csaj. Azért nem kérne számon, hogy miért nem emeltem ki, hogy vékony, mert mindenki vékonyra számít.


Kövér senki nem akar lenni. Ha felteszel egy kérdést az embereknek akár itt, hogy ha választhatnának, inkább túl soványak vagy túl kövérek lennének, szerinted mi lenne az eredmény?

2018. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ja, ezzel nem azt akartam mondani, hogy oké lenne bárkit is csúfolni, csak hogy ne kreáljuk a problémát ott, ahol nincs, ne játsszuk az áldozatot ott, ahol nem vagyunk azok.


Ha nem lenne elöl fogam, és elkezdenének csúfolni, az tök más lenne, mintha a csillogó hófehér, szabályos fogsoromat hívnák fogpaszta reklámnak. Pedig a fogak a célpontjai mindkettőnek, mint ahogy fenn az alkat.

2018. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Kösz alepontozást, tudom most sok túlsolyosnak fájt de két évig hallgattam szó nélkül hogy becsmérelnek így anorex ugy káka. De én nem voltam egy tesiórán ülő hanem úsztam otthon mozogtam 7 évet gyógytornáztam a gerincemrels ezt az alakot elértem. És nem volt kedvem meghunyászkodni a bálna elött.

Pco éspajzsmirigyes ismerősök érdekes le tudnak fogyni ehészségesen enni és MOZOGNI.

Tudom most ez fáj de egészségtelen akkor is. Ponzozzatok lede igazam van -_-

2018. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!