Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok így? (kép)

Sajtosmakarónidodoo kérdése:

Nagyon kövér vagyok így? (kép)

Figyelt kérdés

Elárulom a két kép ugyanabban az időpontban készült.

Ha szinte semmit nem eszek (ritkán van ilyen) és este nagyon sokat, (1 tányér leves, egy tányér pörkölt, egy tejszelet, egy 2 pohár szörp) és kinyomom minden erőmmel a hasamat úgy nézek ki mintha 9 hónapos terhes lennék. Alapvetően komoly edzéseim vannak, vékony vagyok, és kocka terén kezd valami alakulni.. Ez kicsit régebbi kép, azóta picit fogytam, és mégjobban látszik ha kinyomom... (Elpattant a gomb a nadrágomon...) És ez mért van???

16/L 168 cm /48 kg

Itt a kép: [link]



2014. márc. 5. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
úh.. ez érdekes, nem lennék a helyedben
2014. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
24%
Szép. Iskolapéldája vagy a gluténérzékenységnek. Iktasd ki a megbetegítő ételeket az étrendedből, ennyire egyszerű. Kerüld a gabonákat, a tejet, a hozzáadott cukrot tartalmazó élelmiszert. Pár kilót magadra kaphatnál egyébként, mert eléggé anorex beütésű vagy ezekkel az adatokkal. Ha elhagyod a műtrágya kajákat, és edzel, akkor karcsú és vonzó leszel.
2014. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

fújj, te dagadt disznó! :D

az a beled, bammeg :D

olyan magasan ilyen törpehörcsög súllyal mit csodálkozol, ha látszik, hogy levegőt veszel? :D

lassan oda jutsz, mint a viccben, hogy honnan tudod, hogy az etióp gyerek evett egy szem rizst?

terhesnek látszik...

2014. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ilyen!!!

Alapvetően tök vékony vagyok (bár nem ennyire sajnos, mint te...), de a hasam valami förtelem... Reggel lapos általában (hacsak este nem ettem, de nem szoktam), de amint iszok csak egy pohár vizet, simán terhesnek lehet nézni. És kemény lesz olyankor.

Olyan csúnya, nem tudom, mit lehet vele kezdeni. :(

2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
bármennyire is lepontozták egyrészt a zabálás ilyen a hasad másrészt a sok szénhidráttól (cukor, fehér kenyér, tészta, fehér rizs)
2014. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
elég durva. az első képen túl sovány vagy, a hasad meg kidülled a másodikon. amúgy, nekem is problémás rész, de azét ennyire nem dülled ki... s sajna én is imádom a kenyeret, krumplit, csokit.
2014. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok anorex. Átlagos alakom van, és figyelek az étrendmre, alig eszek kenyeret. És keményen sportolok. Országúti Bicikliversenyző vagyok, és korizok, futok,és táncolok.

2. Mint említettem ha kitolom.:) Nem puffadok fel! Csak ha kinyomom ekkora, ha sokat eszem normális hangsúlyzom csak akkor ilyen ha KINYOMOM (amit nem bírok sokáig mert egy idő után megfájdul tőle a hasam) :D

2014. márc. 5. 20:14
 8/16 A kérdező kommentje:

Amit az első írt, az nem lehet igaz.. Nem eszek szar kajákat. Tényleg. Sportoló lévén oda is figyelek.

Aki írta hogy dagadt disznó..és etióphoz hasonlított annak csak tapsvihar! :))

Engem még mindig az érdekelne, hogy mért van ez..:D Mert tényleg normálisan áll a hasam, 2 órával ezelőtt is ettem, és normális, csak akkor nem ha kinyomom..:)

Amúgy egyik osztálytársam példájára probáltam ki.. a csaj nádszálvékony, és neki sokkal nagyobb ha kinyomja, és ő neki is normális, csak akkor ilyen ha kinyomja ő is:DD

2014. márc. 5. 20:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk kinyomni mindenki tudja! Persze, hogy akkor nagy...


De én nem is erre gondoltam. Nekem simán felpuffad ilyenre, és olyankor behúzni sem tudom, mert kemény. Na, az a ciki és a rossz.

2014. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
26%

Akkor meg még annyira. A kevés glutén is teheti ezt. Egyébként kinek mi a kevés kenyér? Egyébként a nevedből kiindulva a tészta is abból van. Ezt jobbnak láttam leírni, mert volt már itt olyan kérdező aki a kenyér teljes elhagyása mellett (gondolja, akkor majd egészséges lesz) elkezdett zsemléket enni.


Egyébként még mindig nincs jobb ötletem mint amit már leírtam. Kinyomni mindenki ki tudja a hasát, de arányaiban nekem fele ennyire dülled ki kb, ha kinyomom, de lehet még annyira se.

2014. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!