Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudhatta meg, hogy én...

Hogy tudhatta meg, hogy én likoltam be véletlenül kamu fiókról, ha utána azonnal tiltotta is?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit letiltottam Facebookról, hogy vegye a lapot, meg hagyjon békén, instagrammról is... Bár megbántam, mert legalább akkor csak írogatott volna és békén hagy.


Na de, van egy másik fiókom, azon véletlenül belikoltam, de azonnal visszavontam és le is tiltottam...


A tiltásokból jöhetett rá, hogy az is én vagyok?


2018. aug. 23. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos csak te tiltottad le őt mostanában és rájött, hogy megint te vagy.
2018. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor te tiltottad le vagy ő vagy mi van? Próbálj meg értelesen megfogalmazni egy kérdést.


Amúgy szerintem nem kéne ilyen hülyeségekkel foglalkozni, mint kamu fiók. Mit érsz el vele?

2018. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a kamu profilokról általában könnyen fellehet ismerni, hogy kamu profilok. Legalábbis gondolom nem annyira unalmas az életed, hogy "életszerű kamuprofilt" készíts.


Tehát, ha kamu profil jelölget, ír vagy like-ol, akkor nagyon hamar rájövök, hogy kamu profil, onnantól már csak találgatni tudok, hogy ki készíthette és milyen szándékból;) lehetnek erről tippeim...

2018. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég élethű kamuprofil...


200 követés, 12 kép, 100 követő.


Nem akartam sajátot csinálni, ezért kamut használok már évek óta. Meg ugye mivel a videóknal, történetek él kiírja neki, hogy ki nézte meg, ezért nem akartam sajátot használni, ezért csináltam jó 3 éve. Nem jöhetett rá, hogy én vagyok... Rejtett profil.

2018. aug. 23. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
en csak azt nem ertem, hogy ha letiltod, miert nezegeted utana kamu profilokbol? tehat erted, dontsd mar el, h akarod-e latni, vagy nem. Ha nem, tiltsd le es ennyi, mert ez igy logikatlan. Az is fura, h azt akarod, h hagyjon beken, megis kamu profilokbol nezegeted, vagyis pont te nem hagyod ot.
2018. aug. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!