Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan feltorik a...

Lalalalala6777 kérdése:

Folyamatosan feltorik a facebook fiokom es biztos hogy ugyanaz az ember mert egy baratomnak ir utana arrol hogy kivel mit beszelek egy kamu instagram profilon keresztul amit aztan letorol Mitcsinaljak ha feltorik a fiokomat?

Figyelt kérdés
Arrol inkabb ne is beszeljunk ez mennyire beteg dolog de mar minden fajta adatvedelmi beallitast jelszocseret megcsinaltam probaltam osszes eszkozon telefon,gepen mindenhol virusirtani de ezek utan is betudott lepni. Van valami otlet mit csinaljak meg?( wifin keresztul esetleg hozza lehet jutni a jelszavaimhoz.... mar kicsit pranoias is lettem)

2018. márc. 22. 23:38
 1/3 A jó édes ***** válasza:
100%
Mondjuk kapcsold be a kétlépcsős azonosítást.
2018. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk be van kapcsolva es semmit nem hasznal de koszi a hasznos tippet
2018. márc. 23. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétlépcsős azonosítást nehezen tudják feltörni, mivel a belépős kódot sms-re kapod a "hacker" ezt nem tudja meg. Ugyan ez email segítségével. Használj erős jelszót amiben van betü, szám, nagybetü és hosszú.
2018. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!