Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rövidre vágattam a hajamat és...

Rövidre vágattam a hajamat és néptáncra járok! Félek találkozni a társaimmal, mivel lehet nagyobb önbizalmat gyártani bennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Régen mellig érő hosszú hajam volt. Most levágattam egy állig érő pixiere, és holnap lesz az első nap, hogy rövid hajjal néptáncra megyek. Még nem látták a néptánctársaim a hajamat, és félek mit fognak gondolni, vagy mondani. Az önbizalmammal nagyo sok gond van és nagyon. sokmindenben akadályoz. Hogyan lehet nagyobb önbizalmam? Mivel lehet növelnem az önbizalmamat? Lovagolok is és abban is nagyon lelassítja a tanulási tempómat.

2018. szept. 9. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint a pixiere(???) vágott hajad lelassítja a tanulási tempódat a lovaglásban?
2018. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy táncostársam, aki ilyenre vágatta a haját. Max azon fognak fennakadni, hogy hogyan fogják befonni.
2018. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Régen én is jártam néptáncra és nekem akkor is rövid volt a hajam. Mondták nem túl előnyős mivel nem lehetett befoni a hajam. Kb vállig ért a hajam vagy rövidebb volt lényegtelen .

2018. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló. Nem nem a rövid hajam miatt. Mindig is kevés volt az önbizalmam. 2. és 3. Válaszoló be lehet fonni a hajamat csak nem lesz lokni.
2018. szept. 9. 21:11
 5/6 anonim válasza:

Én is jártam régen néptáncra és egész rövid hajam volt (és most is az van).

Szerintem teljesen rövid hajjal is lehet néptáncolni, sőt még valamennyivel asszonyosabb külsőt is ad.

2018. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kendő a fejre esetleg?
2018. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!