Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lanyok, mit ereztek nagyobb...

Lanyok, mit ereztek nagyobb dicsosegnek, ha egy pl. cipot dragan vettetek vagy ha olcson?

Figyelt kérdés

Ezt ugy ertem, nektek az esik jobban a lelketeknek, ha pl megvesztek egy 50 ezer forintos cipot es ettol ugy erzitek, hogy minosegi, ertekes, draga cuccaitok vannak. Vagy az, ha elmondhatjatok, hogy vettetek 5 ezerert egy cipot es boldogga tesz, hogy olcson talaltatok olyat, ami igazan tetszik (es nem csak az olcso ara miatt vettetek meg).


Nem forumvitat szeretnek az eltartott vs megdolgoztam erte temarol.

Ez csak kozvelemeny kutatas.


Erdekelne az is, ha draga vs olcso aron kapjatok meg ugyanazt a termeket, milyen erzest kelt bennetek? Melyiktol erzitek jobban magatokat?



2018. aug. 25. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont nem motivál egy cipő, hogy dicsőség legyen. Szükségem van rá és megveszem de nem adnék ki 30-40 ezernél többet érte.

Irodai munkám van helyszíni ellenőrzésekre járok + vonattal megyek a munkahelyre sokat gyaloglok. Így az a fontos kényelmes legyen sokat úgy sem fog kibírni magamt ismerve. Nem szeretem ha egy cipőn látszik mennyire használt, így sokszor cserélem és veszem őket.

2018. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nincs az a cipő, ami 50 ezret megérne, egy nagyon-nagyon kényelmes sportcipőnél is 30 a felső határ, illetve nekem sajnos csináltatni/spéci helyen kell megvenni néha a magassarkúakat, mert nem kapok olyat, ami jó rám, de arra is 30 a maximális keret. De nekem inkább "fáj" úgymond, ha vagyonokat adok ki, pláne, hogy ettől még a minőség nem garantált, míg egy 5-8 ezer Ft-os cipőnél nem bosszankodom nagyon, ha csak egy szezont bír ki.
2018. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Ott ahol és akinél egy cipő dicsőségnek számít ott már nagy baj van.


Elég szomorú hogy az emberek egészségével és lehet játszani és egy mindennapos használati tárgy dicsőség ??? hogy a szavaiddal éljek. Érted, állj helyt mindenhol a mindennapokban miközben kínai karton papír habszivacs a lábbelid. Ez előbb vagy utóbb valahol megbosszulja magát.

A lelkem akkor lenne szrul ha 25-50 ruppót kikéne adnom egy márkásra, a kínai viszont nonszensz. Tehát a kettő között valahol van egy középút és a lelkem akkor nyugszik.

2018. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Engem nem ezek, hanem az amikor egy általam felkarolt ember sikeresen és tartósan talpra áll, és ki tud jönni abból ami szinte lehetetlen lett volna.


Hogy a cipős kérdésedre is legyen válasz:


Nem vettem akkor se 5x-ös áron drága cipellőt amikor a 3x-os pénz nálam volt, és most se. Inkább az tölt el jó érzéssel, ha normál áron sikerül találni átlagon felülit.


Sosem voltam sznob, de ha akartam valamit, azt elértem:D

2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha olcsón kapom és látni, hogy minőségi, tartós, kényelmes darab is egyben.

Én sajnálok valamire 50.000 Ft-ot kiadni, ha tudom, hogy nem lesz hosszabb életű, mint egy 5.000 Ft-os.


Cipővásárlás számomra akkor "dicsőség" ha:

- jó vásár (ár/érték arány)

- kényelmes, mutatós "szerelem"


Ha a kettő együtt, az mázli :)

2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*a drága cipellő 3x-os ára pénz nálam volt
2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Mindkét esetnek megvan a pozitívuma. A magam részéről úgy vagyok, hogy azt érzem a legfontosabbnak, hogy többé-kevésbé változatos öltözködésem legyen.

Tehát néha örülni tudok egy drága, minőségi ruhának, de nagyon szívesen megveszek olyant is, ami olcsóbb és épp tetszik, legalább változatosabb a ruhatáram.

2018. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
+ Én sem tartom dicsőségnek a ruhát, remélem a kérdező is csak úgy meggondolatlanul túlzott:))
2018. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Én ma már diadalként élem meg, ha sikerül egészséges (de nem edző) cipőt találnom, aminek leheletvékony, kemény, nem hajlós talpa van, amin a kövek is átütnek, és amit olyan emberek csináltak, akik láttak már lábat.
2018. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
bocsánat, ami nem NEM leheletvékony a talpa
2018. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!