Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak tizenhatodik...

Julcsi_26 kérdése:

Mit csináljak tizenhatodik szülinapomra?

Figyelt kérdés
Valami felejthetetlent szeretnék csinálni barátaimmal (lány vagyok). Lehetoleg valami olyasmit amit nem tudnék akármelyik nap csinálni.

2018. szept. 18. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Szex? Kivéve ha van pasid. Akkor sztem öld meg magad,azt reméljük nem csinálod minden nap
2018. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjetek el pucéran medvére vadászni. c:


Viccet félretéve, semmit nem tudunk rólad így nagyon nehéz jót mondani. :c


Legalább annyit árulj el, hogy szánsz-e rá valamilyen összeget.


Ha van miből gazdálkodni akkor aztmondanám, hogy, ha még nem voltatok bandzsi jumpingolni akkor menjetek el.

Ha valaki tériszonyos akkor biztos egyikőtök sem fogja elfelejteni.


Ez személyes tapasztalat, én félek már két méter magasan is, de minden félelmemmel szembenézek, mert macsó vagyok. C:

Már csak egy cápával úszás és egy T-Rex etetés van a listámon. Remélem nem engem esz majd meg, ha egyszer találkozok egyel. c:


Amúgy ezt halál komolyan mondom, remélem lesz ilyen igazi jurrasuc park. :)

2018. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Csak beleolvastam, nem vagyok csaj, bár korodbeli de fingom sincs mire vágyik ez csaj ilyenkor, viszont ne hallgass erre a sok marhára, csak sz*r poénjaik van :D Ennyi idősen ida-oda b*szni, ne legyél olyan mint a többi kis pics* :) Legalább pár normális csaj maradjon ha már én egyet se láttam még, nem kell még mondani is nekik...
2018. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!