Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit válasszak? A...

Szerintetek mit válasszak? A barátomtól szülinapomra ( NEM vagyok meleg) kaphatok egy plüsst, amire nagyon vágyom és ami cuki, vagy kaphatok egy drága parfümöt, de csak egyet választhatok? Melyiket válasszam.29f

Figyelt kérdés
Imádom a plüssöket és nagyon szeretnék egy cuki plüsst, de a parfümnek is örülnék, mit válasszak? 29f
2018. júl. 1. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jah, valoszinu, hogy nem vagy meleg, ha a FIU baratod CUKI PLÜSST ad neked 29 eves korodban :D NEM BAJ, ha meleg vagy, csak nem ertem, miert kell ezt tagadni, foleg egy anonim oldalon??

en amugy a parfumot valasztanam.

2018. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A plüss örök emlék maradna, a parfumot megvenném magamnak


De cserébe te mit nyujtasz ha nem vagy meleg?


Es azert 30 év körul itt tartani, durva.

2018. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Plüss...az maradandó, ha bármikor ránézel eszedbe jut..

A parfümöt meg úgy is elhasználnád és nem hiszem, hogy rakosgatnád az üres üveget..

2018. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a plüsst válaszd, mert az évekig megmarad (ha csak nem szaggatod szét) a parfüm pedig gyorsan kifogyik azt csak az üvegje marad meg.
2018. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt nyujtom, hogy a legjobb barátom...
2018. júl. 1. 22:59
 6/7 A kérdező kommentje:
és nem vagyok meleg.
2018. júl. 1. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Plüss
2018. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!