Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » összetört az ágyam. Tök...

összetört az ágyam. Tök szomorú vagyok.8 évesen kaptam, és most 14 vagyok. Egy autós ágy volt. A szülinapomra kaptam. Apukám nem akarja megcsináltatni, hanem újat akar venni. Hogy kérjem meg hogy megcsináltassa? Szerettem az ágyam.

Figyelt kérdés
nem vok dagadt, csak 48 kg vagyok de nem volt benne rendes ágyrács. és az összeroppant :(
2017. máj. 25. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Például így: "Apa, én szeretem ezt az ágyat. Kérlek ne vegyél újjat, hanem ezt csináltassuk meg."
2017. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
jah csak ő felnőtt ágyat akarna venni, én meg nem és ez ciki megmondani.
2017. máj. 25. 20:06
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Ne butáskodj, egyáltalán nem ciki! :)

Én a korházból hazahozott "baba plédemmel" alszom a mai napig még így 26 évesen is. :D

2017. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nekem is van "plédem" bár én nem kórházban kaptam hanem olyan 3 évesen :D az enyém ilyen macis, a tiéd? tudod az a ciki benne, hogy anyu is meg apu is már felnőttnek kezel és néz, és ciki lenne ez emiatt, mert mást várnak el tőlem...
2017. máj. 25. 20:10
 5/23 anonim válasza:
51%

Értem,hogy szeretted azt az ágyt, de nem gondolod, hogy egyszer fel kéne nõni?

Nem sértésbõl mondom, de 14 évesen már csak Nem kéne, hogy ez ekkora problémát jelentsen.

Vegyetek egyszerüen egy új ágyat és kész :)

2017. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
az a bajom hogy én mindenhez ragaszkodom és nem tudom miéért de nagyon kötődöm dolgokhoz, mintha lelkük lenne vagy nem tom. pl minden régi telefonom is megvan az első is meg minden amit megszerettem. Pl van egy plüssöm ami már ezerből van összefoltozva de soha nem tudnám kidobni, pedig anyu már próbálta :D
2017. máj. 25. 20:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak racionális szempontból nyilván igaza van, de talán kompromisszumos megoldás is létezik, ha meg lehet valahogy nagyobbítani és megerősíteni az ágyat "felnőtt" méretűre úgy, hogy a meglevő anyag is felhasználásra/beépítésre kerül.
2017. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem kell nagyobb, sztem csak ha megerősítenék, és nem ilyen forgácsos lap lenne benne, hanem rendes tartó akkor nem lenne gond. szerencsére, de csak most, mert am nem akarok kicsi maradni xD de én csak 166 cm vagyok.
2017. máj. 25. 20:22
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A kötődések örömöt és szenvedést is hozhatnak az életünkbe. A gond csak az, hogy előbb vagy utóbb minden pozitív kötődés megmutatja a maga szenvedésteli oldalát is!
2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos apudnak van igaza. Az egy gyerek àgy te meg már kamasz vagy. 2 év múlva szégyellni fogod az ágyat főleg ha barátokat esetleg barátnőt is hazaviszel. És akkor megint vegyen újat. Ezért logikusabb újat venni ami felnőtteknek való. Nem ok nélkül tört össze az ágyad, mert az gyerek ágy te meg már nem vagy kisgyerek. 50 kiló az már súly egy 8 éveseknek való ágynak is. Azt meg végképp ne tartsd példának hogy a 26 éves nő a gyerekkori plédjével alszik. Felkell nőni és attól még el lehet tenni a gyerekkori dolgokat emlékbe de haladni kell a korral. Az új ágy az nem rossz dolog és jónak kell felfogni. Sokáig a plüsseimmel aludtam (na nem 26 éves koromig) aztán egyszer csak menniük kellett a szobámból mert eljött az idő. Az ember felnő vagy afelé közelít.
2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!